Witaj na mojej stronie

Kilka słów o mnie i o tym czym się teraz zajmuję

Pomagam w opanowaniu stresu (zarządzaniu emocjami). Sprawiam, że moi - przedtem zestresowani - klienci przestają żyć w ciągłym stresie. Nie boją się swoich emocji, ale czerpią z nich radość i siłę.

W pracy nad stresem podsuwam szereg narzędzi, które pozwalają: określać poziom stresu, wykrywać zagrożenia i reagować w chwilach kryzysu. Najważniejsze jest jednak długofalowe podejście, w którym nie dopuszcza się do wzrostu stresu do poziomu, który upośledza funkcjonowanie. Osiągamy to z klientami przede wszystkim poprzez właściwe zarządzanie emocjami.

Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe. Większość życia zawodowego spędziłem w korporacjach, głównie jako manager lub kierownik projektu (w obszarze IT). Mam za sobą wiele korporacyjnych szkoleń z zakresu coachingu i mentoringu oraz wieloletnie doświadczenie jako coach i mentor. Zdobyłem certyfikat ACC wydany przez International Coach Federation (ICF), jestem też Certyfikowanym Coachem CoachWise. Mam również kilkuletnie doświadczenie jako instruktor i trener.

Piszę o coachingu, stresie, emocjach w Productive! Magazine oraz mensis.pl. Prowadzę też bloga: http://skris.pl/ :).

Udzielam 20% zniżki na wszystkie swoje usługi posiadaczom Karty Dużej Rodziny.

Jestem magistrem fizyki  oraz doktorem nauk medycznych.

Lubię podróżować, jestem kinomanem, interesuję się sportem, kocham koty.

Szczegóły mojej kariery zawodowej, wraz z opiniami współpracowników na mój temat, można znaleźć na: https://www.linkedin.com/in/krzysztofskubis.

Krzysztof Skubis