Indywidualne sesje coachingowe GOLD

Dla klientów, którzy wierzą w siebie,

i chcą pracować na swoich warunkach, w swoim rytmie

 • Sesje trwają do 120 minut
 • Zerowa sesja (60 minut) jest darmowa, nie zobowiązuje Klienta do niczego
 • 20 sesji coachingowych w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie Warszawy
 • Możliwe są spotkania wirtualne: przez Skype lub telefon
 • Klient ma prawo do dowolnej liczby konsultacji telefonicznych pomiędzy spotkaniami
 • Po każdym spotkaniu Klient otrzymuje listę zalecanych artykułów do przeczytania
 • Maksymalny czas trwania: 12 miesięcy

Po 6 miesiącach od zakończenia procesu Klient ma prawo do spotkania podsumowującego osiągnięte rezultaty.

Cena za całość: 8950 złotych brutto, płatne z góry. Wpłata jest potwierdzana fakturą na osobe fizyczną. Intresuje Cię oferta biznesowa? Zajrzyj -> http://skris.pl/stres.htm.

Gwarancja: W razie rezygnacji z usług coacha Klientowi przysługuje zwrot 90% nadpłaconej kwoty.  Wystawiona zostanie faktura korygująca.

Więcej o tym czego możesz ode mnie oczekiwać, zasadach współpracy -> zasady współpracy.

Czym ta oferta różni się od oferty Coaching 15?

 1. Sesje trwają do 120 minut - można niektóre rozwiązania przećwiczyć w czasie sesji.
 2. Liczba sesji wynosi 20 - można popracować nad więcej niż jednym tematem.
 3. Spotkania odbywają się w miejscu wybranym przez Klienta (na terenie Warszawy).
 4. Częstotliwość spotkań ustala Klient.
 5. Liczba konsultacji telefonicznych jest nielimitowana.
 6. Czas współpracy: do 12 miesięcy.

Sprawdź dostępność.

 

Rekomendacje

 • Pracowałam z Krzysztofem w ramach usług barterowych sesji coachingowych. Każda sesja z Krzysztofem (moja jako klienta coachingu) to ogromna ciekawość. Każda sesja z Krzysztofem przynosi dla mnie nowe odkrycie dotyczące mnie samej. Cenię pracę z Krzysztofem za profesjonalizm, upór, dążenie do celu, bezpośrednie wypowiedzi, dowcip, trafne puenty, trochę "cięty" język, którego czasem mi potrzeba. To mnie motywuje i równocześnie bawi, czyniąc ten czas sesji ciekawym i owocnym. Cenię pracę z Krzysztofem za Jego elementy mentoringu wplecione w sesje. Każdy ma swój własny styl pracy i tak ja widzę styl Krzysztofa. Dziękuję za to.

  Aldona Wierzba

 • Świetny doradca, godny pełnego zaufania, o wyjątkowej wiedzy, odpowiedzialny partner. Pracowałem z Krzysztofem 5 lat wliczając w to czas, gdy był moim bezpośrednim przełożonym. Krzysztof sprawdził się zarówno jako odnoszący sukcesy Konsultant, jak i jako Manager. Zawsze chętny do pomocy i będący krok przed Tobą. Cieszę się, że nadal utrzymuję z nim kontakt jako Klient.

  Artur Malinowski

  Solution Architect w firmie Malcan

 • Absolutnie i jednogłośnie: dobrze spożytkowany czas. Wyszłam z lepszym nastawieniem niż się spodziewałam. Nigdy tego nie zapomnę:), jakkolwiek górnolotnie to by nie zabrzmiało. Dziękuję:). 

  Julia Kierebińska

  Uczestnik warsztatu "Jak sobie radzić ze stresem"

 • Jestem doradcą strategicznym z zakresu zarządzania czasem i produktywności dla menedżerów w korporacjach i dużych przedsiębiorstwach. Gdybym miał wskazać osoby, które znacząco przyczyniły się do mojego rozwoju profesjonalnego, Krzysztof Skubis niemalże automatycznie przychodzi mi na myśl. Nasza współpraca rozpoczęła się w Microsoft, gdzie Krzysztof wspierał mnie w rozwoju kompetencji z zakresu zarządzania projektami i rozwiązywaniem trudnych sytuacji z Klientami i w zespole projektowym. Do dziś rozmowy i punkt widzenia Krzysztofa wnoszą wiele do mojego rozwoju i usprawniają projekt "Ogarnij Chaos". Szczególnie cenię Krzysztofa za jego opanowanie i kompleksowe spojrzenie na omawiany problem. Nawet wyjątkowo trudne sytuacje, po analizie z Krzysztofem stają się sprawami do rozwiązania. Bogate doświadczenie zawodowe oraz komunikacja na najwyższym poziomie czynią z niego wyjątkowego partnera w biznesie i mentora. Usługi Krzysztofa Skubisa mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim profesjonalistom, którzy szukają konsultanta - praktyka, który stanie się partnerem w ich długoterminowym rozwoju.

  Marcin Kwieciński

  Konsultant produktywności, autor projektu "Ogarnij Chaos"

 • Konkretne informacje, pewność siebie prowadzącego, humor, praktyczna wiedza, prosto i dobrze wyjaśnione.

  Karol Niedzielewski

  Uczestnik warsztatu "Zarządzanie stresem"

 • To przyjemność być poproszonym o napisanie rekomendacji dla Krzysztofa Skubisa: który był moim Coachem i Mentorem od początku mojej kariery zawodowej kierownika projektu. Miałem szczęście, ponieważ po zatrudnieniu przez Microsoft, właściwie przez przypadek, Krzysztof został moim “Mentorem”. Od pierwszego do ostatniego dnia w Microsofcie mieliśmy comiesięczne spotkania, w czasie których mieliśmy okazję dyskutować i rozpatrywać różne podejścia do prowadzenia projektu jak również różne sposoby rozwiązywania problemów we współpracy z członkami zespołu. Krzysztof jest bacznym obserwatorem, gdy stwierdzi jakiś brak kompetencji związanej z kierowaniem projektami, natychmiast organizuje warsztaty ze światowej klasy guru w tym obszarze. Po pięciu latach mogę o sobie powiedzieć, że jest bardzo efektywnym kierownikiem projektu i mogę z całą pewnością stwierdzić, że jedna z fundamentalnych cegiełek została dołożona przez Krzysztofa. Szczerze polecam Krzysztofa jako coacha nie tylko osobom początkującym, ale również tym, którzy pracują jako kierownicy projektu od dłuższego czasu. Z Krzysztofem będziesz w stanie nauczyć się  robić to lepiej, szybciej i zostać odpowiedzialnym partnerem i członkiem zespołu.

  Grzegorz Chuchra

  Kierownik Projektu / Prezes firmy Predica

 • It was my pleasure working with Krzysztof co-managing 1mln USD project for demanding customer. Thanks to Krzysztof having not only excellent PM but also coaching skills we finished in budget and on time and what is more important, we've left our Customer happy. That was excellent experience for me confirming that game is not only about being a good PM; there is something more you need to represent by yourself. It was excellent way how Krzysztof confirmed in practice his outstanding PM and Coaching skills. I would wish to meet Krzysztof working with me again.

  Emil Krotki

  Rekomendacja z LinkedIn

 • Miałem przyjemność uczestniczyć w sesjach coachingu dla zarządu K&K Media Solutions prowadzonych przez Krzysztofa. Jego ogromne doświadczenie i autentyczna chęć pomocy pomagają dojść do ciekawych konkluzji, które traktuje się jako swoje. Zaskakujące było dla mnie to, że wykraczały one poza spodziewany przeze mnie obszar zawodowy.
  Krzysztof otworzył nam oczy na to, co oczywiste, a jednak niezauważalne.

  Jakub Reiter

  Wiceprezes Zarządu K&K Media Solutions

 • Zaskakująco bardzo ciekawe i co w przypadku coachingu bardzo ważne – merytorycznie.

  Uczestnik warsztatu "Zarządzanie stresem"

 • Emocje - temat rzeka. Ale faktycznie kobiety są wychowywane w sposób pozwalający pokazywanie emocji. Faceci - odwrotnie. Rzadko widzi się mężczyznę płaczącego...
  A teraz zastanowiłam się nad wychowaniem dzieci - bo to od tego się zaczyna --> jaki to ma wpływ na ich przyszłość....

  Andzia

  Komentarz do tekstu: Chłopaki nie płaczą?