Pakiet 15 indywidualnych sesji mentoringowych

Dla klientów, którzy potrzebują mentora,

ale przewidują problemy w czasie wdrożenia zmiany

 • Sesje trwają 90 minut
 • Zerowa sesja (60 minut) jest darmowa, nie zobowiązuje Klienta do niczego
 • 15 sesji mentoringowych w siedzibie firmy: Wąwozowa 1/18, Warszawa-Ursynów
 • Możliwe są spotkania wirtualne: przez Skype lub telefon
 • Najczęściej spotkania odbywają się w rytmie co dwa tygodnie (czasem co tydzień)
 • Klient ma prawo do 15 konsultacji telefonicznych pomiędzy spotkaniami
 • Po każdym spotkaniu Klient otrzymuje listę zalecanych artykułów do przeczytania
 • Maksymalny czas trwania: 9 miesięcy

Po 6 miesiącach od zakończenia procesu Klient ma prawo do spotkania podsumowującego osiągnięte rezultaty.

Cena za całość: 2950 złotych brutto, płatne z góry. Wpłata jest potwierdzana fakturą na osobe fizyczną. Interesuje Cię oferta biznesowa? Zajrzyj -> http://skris.pl/stres.htm.

Za dopłatą 75% możliwe są spotkania na terenie Warszawy w miejscu wskazanym przez Klienta.

Gwarancja: W razie rezygnacji z usług mentora Klientowi przysługuje zwrot 90% nadpłaconej kwoty. Wystawiona zostanie faktura korygująca.

Więcej o tym czego możesz ode mnie oczekiwać, zasadach współpracy -> zasady współpracy.

Czym ta oferta różni się od oferty Mentoring 10?

 1. Sesje są dłuższe - możemy poszczególne tematy omówić dokładniej, bardziej szczegółowo.
 2. Za dopłatą możliwe są spotkania w miejscu wskazanym przez Klienta (na terenie Warszawy).
 3. Większa liczba sesji pozwala na zmierzenie się z większa liczbą problemów: np. kilkoma ograniczającymi przekonaniami, kilkoma trudnymi relacjami, poznania większej liczby narzędzi do zarządzania stresem (emocjami).
 4. W przypadku, gdy wybrany plan działań nie okaże się skuteczny - jest czas na zmianę i wdrożenie nowego planu.
 5. Można dotrzeć do końca procesu nawet, gdy zmienisz temat, nad którym chcesz pracować.
 6. Jeśli wszystko przebiega bez zakłóceń - można rozpocząć pracę nad dodatkowym tematem lub sprawdzić umiejętności self-coachingowe.
 7. Czas współpracy: do 9 miesięcy.

 

 

Rekomendacje

 • To co było dla mnie wartościowe w pracy z Krzysztofem w roli coacha to Jego doświadczenie, otwartość oraz przede wszystkim umiejętność zwrócenia mojej uwagi na aspekty z kategorii „nie wiem, że nie wiem”, których zauważenie bardzo usprawnia działania i realizację celów.

  Tomasz Gajewski

 • Świetny doradca, godny pełnego zaufania, o wyjątkowej wiedzy, odpowiedzialny partner. Pracowałem z Krzysztofem 5 lat wliczając w to czas, gdy był moim bezpośrednim przełożonym. Krzysztof sprawdził się zarówno jako odnoszący sukcesy Konsultant, jak i jako Manager. Zawsze chętny do pomocy i będący krok przed Tobą. Cieszę się, że nadal utrzymuję z nim kontakt jako Klient.

  Artur Malinowski

  Solution Architect w firmie Malcan

 • Absolutnie i jednogłośnie: dobrze spożytkowany czas. Wyszłam z lepszym nastawieniem niż się spodziewałam. Nigdy tego nie zapomnę:), jakkolwiek górnolotnie to by nie zabrzmiało. Dziękuję:). 

  Julia Kierebińska

  Uczestnik warsztatu "Jak sobie radzić ze stresem"

 • Jestem doradcą strategicznym z zakresu zarządzania czasem i produktywności dla menedżerów w korporacjach i dużych przedsiębiorstwach. Gdybym miał wskazać osoby, które znacząco przyczyniły się do mojego rozwoju profesjonalnego, Krzysztof Skubis niemalże automatycznie przychodzi mi na myśl. Nasza współpraca rozpoczęła się w Microsoft, gdzie Krzysztof wspierał mnie w rozwoju kompetencji z zakresu zarządzania projektami i rozwiązywaniem trudnych sytuacji z Klientami i w zespole projektowym. Do dziś rozmowy i punkt widzenia Krzysztofa wnoszą wiele do mojego rozwoju i usprawniają projekt "Ogarnij Chaos". Szczególnie cenię Krzysztofa za jego opanowanie i kompleksowe spojrzenie na omawiany problem. Nawet wyjątkowo trudne sytuacje, po analizie z Krzysztofem stają się sprawami do rozwiązania. Bogate doświadczenie zawodowe oraz komunikacja na najwyższym poziomie czynią z niego wyjątkowego partnera w biznesie i mentora. Usługi Krzysztofa Skubisa mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim profesjonalistom, którzy szukają konsultanta - praktyka, który stanie się partnerem w ich długoterminowym rozwoju.

  Marcin Kwieciński

  Konsultant produktywności, autor projektu "Ogarnij Chaos"

 • Konkretne informacje, pewność siebie prowadzącego, humor, praktyczna wiedza, prosto i dobrze wyjaśnione.

  Karol Niedzielewski

  Uczestnik warsztatu "Zarządzanie stresem"

 • To przyjemność być poproszonym o napisanie rekomendacji dla Krzysztofa Skubisa: który był moim Coachem i Mentorem od początku mojej kariery zawodowej kierownika projektu. Miałem szczęście, ponieważ po zatrudnieniu przez Microsoft, właściwie przez przypadek, Krzysztof został moim “Mentorem”. Od pierwszego do ostatniego dnia w Microsofcie mieliśmy comiesięczne spotkania, w czasie których mieliśmy okazję dyskutować i rozpatrywać różne podejścia do prowadzenia projektu jak również różne sposoby rozwiązywania problemów we współpracy z członkami zespołu. Krzysztof jest bacznym obserwatorem, gdy stwierdzi jakiś brak kompetencji związanej z kierowaniem projektami, natychmiast organizuje warsztaty ze światowej klasy guru w tym obszarze. Po pięciu latach mogę o sobie powiedzieć, że jest bardzo efektywnym kierownikiem projektu i mogę z całą pewnością stwierdzić, że jedna z fundamentalnych cegiełek została dołożona przez Krzysztofa. Szczerze polecam Krzysztofa jako coacha nie tylko osobom początkującym, ale również tym, którzy pracują jako kierownicy projektu od dłuższego czasu. Z Krzysztofem będziesz w stanie nauczyć się  robić to lepiej, szybciej i zostać odpowiedzialnym partnerem i członkiem zespołu.

  Grzegorz Chuchra

  Kierownik Projektu / Prezes firmy Predica

 • Współpraca z Krzysztofem pozwala uwierzyć w wiarę we własne możliwości.

  Manager spółki notowanej na GPW

 • Podczas zatrudnienia w Microsoft, Krzysztof był moim formalnym mentorem. Wiedza, jaką mi przekazywał, nie ograniczała się jedynie do tej bezpośrednio związanej z naszą pracą, ale obejmowała znacznie więcej obszarów – jak chociażby psychologia, czy socjologia. Informacje te były dla mnie na tyle przydatne, że nie tylko wykorzystywałem je w pracy zawodowej, ale równie często w życiu prywatnym. Mimo, że od kilku lat nie pracujemy już razem, to ze względu na olbrzymią wiedzę Krzysztofa oraz jego zdolności trenerskie, nadal jestem przez niego „mentorowany”.

  Rekomendacja anonimowa

 • Myślę, że bardzo ważny jest ten fragment: Nie jestem perfekcjonistą typu: "wszystko albo nic". Nie poddaję się. Przyznaję: zaliczyłem upadek. Ale wstaję i idę dalej. Nie rezygnuję.
  To, że się nie udało dotrzymać postanowienia, nie znaczy że należy z niego rezygnować zupełnie. Wstawaj i do przodu. Kolejny dzień przed Tobą. 
  Ciekawe, że takie porzucanie podstanowienia już po pierwszej porażce może być objawem perfekcjonizmu.

  Marcin Kwieciński

  Komentarz do tekstu: Jak wytrwać w postanowieniu? 

 • Czuję się zainspirowana. Prowadzący pomógł mi uświadomić sobie o pewnych problemach i zidentyfikować je.

  Uczestnik warsztatu "Zarządzanie stresem"