Indywidualne sesje mentoringowe GOLD

Dla klientów, którzy potrzebują mentora,

i chcą pracować na swoich warunkach, w swoim rytmie

 

 • Sesje trwają do 120 minut
 • Zerowa sesja (60 minut) jest darmowa, nie zobowiązuje Klienta do niczego
 • 20 sesji mentoringowych w miejscu wskazanym przez Klienta na terenie Warszawy
 • Możliwe są spotkania wirtualne: przez Skype lub telefon
 • Klient ma prawo do dowolnej liczby konsultacji telefonicznych pomiędzy spotkaniami
 • Po każdym spotkaniu Klient otrzymuje listę zalecanych artykułów do przeczytania
 • Maksymalny czas trwania: 12 miesięcy

Po 6 miesiącach od zakończenia procesu Klient ma prawo do spotkania podsumowującego osiągnięte rezultaty.

Cena za całość: 8950 złotych brutto, płatne z góry. Wpłata jest potwierdzana fakturą na osobe fizyczną. Interesuje Cię oferta biznesowa? Sprawdź -> http://skris.pl/stres.htm.

Gwarancja: W razie rezygnacji z usług mentora Klientowi przysługuje zwrot 90% nadpłaconej kwoty.  Wystawiona zostanie faktura korygująca.

Więcej o tym czego możesz ode mnie oczekiwać, zasadach współpracy -> zasady współpracy.

Czym ta oferta różni się od oferty Mentoring 15?

 1. Sesje trwają do 120 minut - można niektóre rozwiązania przećwiczyć w czasie sesji.
 2. Liczba sesji wynosi 20 - można popracować nad więcej niż jednym tematem.
 3. Spotkania odbywają się w miejscu wybranym przez Klienta (na terenie Warszawy).
 4. Częstotliwość spotkań ustala Klient.
 5. Liczba konsultacji telefonicznych jest nielimitowana.
 6. Czas współpracy: do 12 miesięcy.

Sprawdź dostępność.

 

Rekomendacje

 • Krzysztof was my colleague and mentor for several years, working together frequently and at times on a daily basis. Krzysztof proved to be an incredibly knowledgeable and supportive individual, whose interests and skills went well beyond his working environment, thus making him perfectly suited to enable the organization to strive towards excellence. His integrity and analytic approach, his in depth understanding of business strategy and metrics as well as his commitment and dedication to people development are exemplary and it has been a privilege to learn from him.
  In the context of working together at Microsoft I would like to highlight his leadership in professionalizing project and resource management, creating a fertile ground on which to sow the seeds to later earn the benefits of customer satisfaction and organizational development. 
  I do warmly recommend Krzysztof and would be delighted to work with him at any time.

  Margherita Brodbeck Roth

  Rekomendacja z LinkedIn

 • Świetny doradca, godny pełnego zaufania, o wyjątkowej wiedzy, odpowiedzialny partner. Pracowałem z Krzysztofem 5 lat wliczając w to czas, gdy był moim bezpośrednim przełożonym. Krzysztof sprawdził się zarówno jako odnoszący sukcesy Konsultant, jak i jako Manager. Zawsze chętny do pomocy i będący krok przed Tobą. Cieszę się, że nadal utrzymuję z nim kontakt jako Klient.

  Artur Malinowski

  Solution Architect w firmie Malcan

 • Absolutnie i jednogłośnie: dobrze spożytkowany czas. Wyszłam z lepszym nastawieniem niż się spodziewałam. Nigdy tego nie zapomnę:), jakkolwiek górnolotnie to by nie zabrzmiało. Dziękuję:). 

  Julia Kierebińska

  Uczestnik warsztatu "Jak sobie radzić ze stresem"

 • Jestem doradcą strategicznym z zakresu zarządzania czasem i produktywności dla menedżerów w korporacjach i dużych przedsiębiorstwach. Gdybym miał wskazać osoby, które znacząco przyczyniły się do mojego rozwoju profesjonalnego, Krzysztof Skubis niemalże automatycznie przychodzi mi na myśl. Nasza współpraca rozpoczęła się w Microsoft, gdzie Krzysztof wspierał mnie w rozwoju kompetencji z zakresu zarządzania projektami i rozwiązywaniem trudnych sytuacji z Klientami i w zespole projektowym. Do dziś rozmowy i punkt widzenia Krzysztofa wnoszą wiele do mojego rozwoju i usprawniają projekt "Ogarnij Chaos". Szczególnie cenię Krzysztofa za jego opanowanie i kompleksowe spojrzenie na omawiany problem. Nawet wyjątkowo trudne sytuacje, po analizie z Krzysztofem stają się sprawami do rozwiązania. Bogate doświadczenie zawodowe oraz komunikacja na najwyższym poziomie czynią z niego wyjątkowego partnera w biznesie i mentora. Usługi Krzysztofa Skubisa mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim profesjonalistom, którzy szukają konsultanta - praktyka, który stanie się partnerem w ich długoterminowym rozwoju.

  Marcin Kwieciński

  Konsultant produktywności, autor projektu "Ogarnij Chaos"

 • Konkretne informacje, pewność siebie prowadzącego, humor, praktyczna wiedza, prosto i dobrze wyjaśnione.

  Karol Niedzielewski

  Uczestnik warsztatu "Zarządzanie stresem"

 • To przyjemność być poproszonym o napisanie rekomendacji dla Krzysztofa Skubisa: który był moim Coachem i Mentorem od początku mojej kariery zawodowej kierownika projektu. Miałem szczęście, ponieważ po zatrudnieniu przez Microsoft, właściwie przez przypadek, Krzysztof został moim “Mentorem”. Od pierwszego do ostatniego dnia w Microsofcie mieliśmy comiesięczne spotkania, w czasie których mieliśmy okazję dyskutować i rozpatrywać różne podejścia do prowadzenia projektu jak również różne sposoby rozwiązywania problemów we współpracy z członkami zespołu. Krzysztof jest bacznym obserwatorem, gdy stwierdzi jakiś brak kompetencji związanej z kierowaniem projektami, natychmiast organizuje warsztaty ze światowej klasy guru w tym obszarze. Po pięciu latach mogę o sobie powiedzieć, że jest bardzo efektywnym kierownikiem projektu i mogę z całą pewnością stwierdzić, że jedna z fundamentalnych cegiełek została dołożona przez Krzysztofa. Szczerze polecam Krzysztofa jako coacha nie tylko osobom początkującym, ale również tym, którzy pracują jako kierownicy projektu od dłuższego czasu. Z Krzysztofem będziesz w stanie nauczyć się  robić to lepiej, szybciej i zostać odpowiedzialnym partnerem i członkiem zespołu.

  Grzegorz Chuchra

  Kierownik Projektu / Prezes firmy Predica

 • Sesja pomogła zbudować moją samoświadomość oraz nad czym powinienem pracować. Ważny rezultat to uświadomienie sobie, że w ogóle powinienem to robić.

  Uczestnik warsztatu "Jak sobie radzić ze stresem".

 • Krzysztof was my direct manager for more than a year, he was manager who can very precisely describe his expectations and set goals. He manages with great charisma and uses as much supervision as is needed to keep good balance between productivity and reporting.

  Tomasz Makara

  Rekomendacja z LinkedIn

 • Bardzo ciekawy tekst, ja podobnie uważałem, że profesjonaliści nie mają emocji.
  Uważam, że anegdoty są bardzo potrzebne, są jak rysunek do tekstu.
  Są często tym co najlepiej zapamiętujemy. To, że są z Twoim udziałem tylko je uwiarygadnia.

  Jakub

  Komentarz do tekstu: Jak emocje wpływają na Ciebie? 

 • Uważam, że warto wziąć udział w warsztacie, ale polecam tylko osobom o otwartych umysłach, które opinie i rady innych ludzi zamierzają przemyśleć, a nie z marszu skrytykować i odrzucić.

  Uczestnik warsztatu "Zarządzanie stresem"