Stres przeszkadza Ci cieszyć się pełnią życia?

Emocje czasem biorą górę? Nie możesz normalnie funkcjonować? 

Masz tego dosyć?

Chcesz to zmienić?

Może być inaczej

Czego możesz oczekiwać po warsztacie "Stres w pracy"? Nauczysz się panowania nad stresem. Stres w pracy nie będzie już Twoim problemem. Będziesz cieszyć się swoimi emocjami. Nauczysz się jak wpływać na swoje uczucia, wykorzystywać je do swoich celów. Będziesz zawsze mieć świadomość swojego stanu emocjonalnego.

Uwaga: Twój aktywny udział i wysiłek będzie niezbędny, aby to osiągnąć.  W czasie warsztatu poznasz narzędzia. Ja o tych narzędziach opowiem, nauczę Cię kiedy i jak warto je stosować. Jednak regularne ich stosowanie będzie wymagało na początku pewnego wysiłku. Również nauka posługiwania się narzędziami zwykle zajmuje trochę czasu.

Cena za udział w warsztacie jednodniowym: 790 złotych brutto, płatne z góry. Wpłata jest potwierdzana fakturą. Liczba uczestników: 4-10 osób.

Co będziemy robić?

Warsztat jednodniowy, czyli pierwszy dzień warsztatu dwudniowego

Będziemy ćwiczyć używanie narzędzi do walki ze stresem

Kluczowe będzie doświadczenie przez Ciebie działania narzędzi, które poznasz. Dopiero jak poczujesz ich działanie na sobie uwierzysz, że są skuteczne. I o to przede wszystkim w tym warsztacie chodzi. Będziemy poznawać narzędzia i sposoby postępowania dla różnych sytuacji:

 • Ćwiczenie samoświadomości
 • Budowanie nastroju
 • Gdy wiem, kiedy się coś wydarzy
 • Gdy "mleko już się rozlało"
 • Sytuacje powtarzalne (np. ważne relacje)
 • W sytuacji zaskoczenia

Dla każdej z powyższych sytuacji poznasz kilka narzędzi lub sposobów postępowania. Sam / sama zdecydujesz, których zechcesz używać.

Będziemy dyskutować o wątpliwościach i oporze

Ja mam swoje obserwacje jakie narzędzia, kiedy i w jaki sposób stosować. Liczę też na inwencję, doświadczenie i chęć dzielenia się swoimi obserwacjami wszystkich uczestników warsztatu. Każdy, kto się zmaga z problemem stresu ma swoje doświadczenia. Omówimy obiekcje np. dlaczego jakieś narzędzie może być nieskuteczne, dlaczego trudno je będzie zastosować w praktyce, itp.

Będziemy się dużo śmiać z wewnętrznego krytyka

Wewnętrzny krytyk może Ci wmawiać: „to nie dla Ciebie; nie dasz rady; to nie zadziała", itp. Bardzo nie lubi, gdy się go wyśmieje. My go wyśmiejemy pokazując jaką "prawdę" głosi. Bez huraoptymizmu. Będziemy realnie oceniać sytuację i szanse na wdrożenie tej zmiany w Twoim życiu.

Masz wątpliwości, czy to dla Ciebie? Sprawdź -> czy warto pracować ze mną.

Termin najbliższego warsztatu: 19. stycznia 2018. Więcej informacji -> o przebiegu warsztatu + zakup biletów.

Sprawdź, co proponuję -> w drugim dniu warsztatów.


 

 

 

 

Rekomendacje

 • Świetny doradca, godny pełnego zaufania, o wyjątkowej wiedzy, odpowiedzialny partner. Pracowałem z Krzysztofem 5 lat wliczając w to czas, gdy był moim bezpośrednim przełożonym. Krzysztof sprawdził się zarówno jako odnoszący sukcesy Konsultant, jak i jako Manager. Zawsze chętny do pomocy i będący krok przed Tobą. Cieszę się, że nadal utrzymuję z nim kontakt jako Klient.

  Artur Malinowski

  Solution Architect w firmie Malcan

 • Jestem doradcą strategicznym z zakresu zarządzania czasem i produktywności dla menedżerów w korporacjach i dużych przedsiębiorstwach. Gdybym miał wskazać osoby, które znacząco przyczyniły się do mojego rozwoju profesjonalnego, Krzysztof Skubis niemalże automatycznie przychodzi mi na myśl. Nasza współpraca rozpoczęła się w Microsoft, gdzie Krzysztof wspierał mnie w rozwoju kompetencji z zakresu zarządzania projektami i rozwiązywaniem trudnych sytuacji z Klientami i w zespole projektowym. Do dziś rozmowy i punkt widzenia Krzysztofa wnoszą wiele do mojego rozwoju i usprawniają projekt "Ogarnij Chaos". Szczególnie cenię Krzysztofa za jego opanowanie i kompleksowe spojrzenie na omawiany problem. Nawet wyjątkowo trudne sytuacje, po analizie z Krzysztofem stają się sprawami do rozwiązania. Bogate doświadczenie zawodowe oraz komunikacja na najwyższym poziomie czynią z niego wyjątkowego partnera w biznesie i mentora. Usługi Krzysztofa Skubisa mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim profesjonalistom, którzy szukają konsultanta - praktyka, który stanie się partnerem w ich długoterminowym rozwoju.

  Marcin Kwieciński


  Konsultant produktywności, autor projektu "Ogarnij Chaos"

 • To co było dla mnie wartościowe w pracy z Krzysztofem w roli coacha to Jego doświadczenie, otwartość oraz przede wszystkim umiejętność zwrócenia mojej uwagi na aspekty z kategorii „nie wiem, że nie wiem”, których zauważenie bardzo usprawnia działania i realizację celów.

  Tomasz Gajewski

 • Krzysztof podchodzi bardzo profesjonalnie do coachingu. Pomógł mi zrozumieć moje słabe i mocne strony oraz określić obszary, nad którymi powinienem pracować. Krzysztof w znakomitej większości wskazywał mi drogę do rozwiązania, do wiedzy a tym samym pozwolił mi wypracować mechanizmy do samodzielnego rozwoju, niż dawał po prostu gotowe odpowiedzi. Współpracę z Krzysztofem uważam za szczególnie wartościową z uwagi na jego umiejętność budowania relacji,  zaangażowanie, doświadczenie biznesowe, wysoką kulturę osobistą i etykę w życiu prywatnym i zawodowym.

  Piotr Oracz

  Dyrektor ds eComerce w Loopa.eu

 • Współpraca z Krzysztofem pozwala uwierzyć w wiarę we własne możliwości.

  Manager spółki notowanej na GPW

 • Praca z Krzysztofem pozwoliła mi zrealizować założone cele, dzięki jego doświadczeniu i umiejętności znajdowania problemów nad, którymi warto się pochylić. W trakcie sesji naprowadził mnie na wiele rozwiązań, które wprowadziłem do swojego życia zawodowego. Spotkania przekonały mnie do skuteczności coachingu, kiedy pojawią się kolejne zagadnienia chętnie nad nimi z Krzysztofem popracuję. Szczerze polecam, uważam że Krzysztof pozwala znaleźć "drogę na skróty" do wyznaczonego celu.

  Radosław Nowotniak