Stres przeszkadza Ci cieszyć się pełnią życia?

Emocje czasem biorą górę? Nie możesz normalnie funkcjonować? 

Masz tego dosyć?

Chcesz to zmienić?

Może być inaczej

Czego możesz oczekiwać po pierwszym dniu warsztatu "Stres w pracy"?

Poznasz narzędzia. Nauczysz się panowania nad stresem. Stres nie będzie już Twoim problemem. Będziesz cieszyć się swoimi emocjami. Nauczysz się jak wpływać na swoje uczucia, wykorzystywać je do swoich celów. Będziesz zawsze mieć świadomość swojego stanu emocjonalnego.

Uwaga: Twój aktywny udział i wysiłek będzie niezbędny, aby to osiągnąć.  W czasie warsztatu poznasz narzędzia. Ja o tych narzędziach opowiem, nauczę Cię kiedy i jak warto je stosować. Jednak regularne ich stosowanie będzie wymagało na początku pewnego wysiłku. Również nauka posługiwania się narzędziami zwykle zajmuje trochę czasu.

Co będziemy robić?

Będziemy ćwiczyć używanie narzędzi do walki ze stresem

Kluczowe będzie doświadczenie przez Ciebie działania narzędzi, które poznasz. Dopiero jak poczujesz ich działanie na sobie - uwierzysz, że są skuteczne. I o to przede wszystkim w tym warsztacie chodzi. Będziemy poznawać narzędzia i sposoby postępowania w różnych sytuacjiach:

 • Ćwiczenie samoświadomości
 • Budowanie nastroju
 • Gdy wiem, kiedy się coś wydarzy
 • Gdy "mleko już się rozlało"
 • Sytuacje powtarzalne (np. ważne relacje)
 • W sytuacji zaskoczenia

Dla każdej z powyższych sytuacji poznasz kilka narzędzi lub sposobów postępowania. Sam / sama zdecydujesz, których zechcesz używać.

Będziemy dyskutować o wątpliwościach i oporze

Ja mam swoje obserwacje jakie narzędzia, kiedy i w jaki sposób stosować. Liczę też na inwencję, doświadczenie i chęć dzielenia się swoimi obserwacjami wszystkich uczestników warsztatu. Każdy, kto się zmaga z problemem stresu ma swoje doświadczenia. Omówimy obiekcje np. czy (i dlaczego) jakieś narzędzie może być nieskuteczne, czy (i dlaczego) może być trudno je będzie zastosować w praktyce, itp.

Będziemy się dużo śmiać z wewnętrznego krytyka

Wewnętrzny krytyk może Ci wmawiać: „to nie dla Ciebie; nie dasz rady; to nie zadziała", itp. Bardzo nie lubi, gdy się go wyśmieje. My go wyśmiejemy pokazując jaką "prawdę" głosi. Bez huraoptymizmu. Będziemy realnie oceniać sytuację i szanse na wdrożenie tej zmiany w Twoim życiu.

Masz wątpliwości, czy to dla Ciebie? Sprawdź -> czy warto pracować ze mną.

Sprawdź, co będziemy robić -> w czasie drugiego dnia warsztatu: "Zaplanuj swoją zmianę".


 

 

 

 

Rekomendacje

 • Jeśli nie radzi sobie ktoś z emocjami oraz stresem - to szkolenie jest wręcz niezastąpione.

  Uczestnik warsztatu "Stres w pracy. Narzędzia"

 • Świetny doradca, godny pełnego zaufania, o wyjątkowej wiedzy, odpowiedzialny partner. Pracowałem z Krzysztofem 5 lat wliczając w to czas, gdy był moim bezpośrednim przełożonym. Krzysztof sprawdził się zarówno jako odnoszący sukcesy Konsultant, jak i jako Manager. Zawsze chętny do pomocy i będący krok przed Tobą. Cieszę się, że nadal utrzymuję z nim kontakt jako Klient.

  Artur Malinowski

  Solution Architect w firmie Malcan

 • Absolutnie i jednogłośnie: dobrze spożytkowany czas. Wyszłam z lepszym nastawieniem niż się spodziewałam. Nigdy tego nie zapomnę:), jakkolwiek górnolotnie to by nie zabrzmiało. Dziękuję:). 

  Julia Kierebińska

  Uczestnik warsztatu "Jak sobie radzić ze stresem"

 • Jestem doradcą strategicznym z zakresu zarządzania czasem i produktywności dla menedżerów w korporacjach i dużych przedsiębiorstwach. Gdybym miał wskazać osoby, które znacząco przyczyniły się do mojego rozwoju profesjonalnego, Krzysztof Skubis niemalże automatycznie przychodzi mi na myśl. Nasza współpraca rozpoczęła się w Microsoft, gdzie Krzysztof wspierał mnie w rozwoju kompetencji z zakresu zarządzania projektami i rozwiązywaniem trudnych sytuacji z Klientami i w zespole projektowym. Do dziś rozmowy i punkt widzenia Krzysztofa wnoszą wiele do mojego rozwoju i usprawniają projekt "Ogarnij Chaos". Szczególnie cenię Krzysztofa za jego opanowanie i kompleksowe spojrzenie na omawiany problem. Nawet wyjątkowo trudne sytuacje, po analizie z Krzysztofem stają się sprawami do rozwiązania. Bogate doświadczenie zawodowe oraz komunikacja na najwyższym poziomie czynią z niego wyjątkowego partnera w biznesie i mentora. Usługi Krzysztofa Skubisa mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim profesjonalistom, którzy szukają konsultanta - praktyka, który stanie się partnerem w ich długoterminowym rozwoju.

  Marcin Kwieciński

  Konsultant produktywności, autor projektu "Ogarnij Chaos"

 • Konkretne informacje, pewność siebie prowadzącego, humor, praktyczna wiedza, prosto i dobrze wyjaśnione.

  Karol Niedzielewski

  Uczestnik warsztatu "Zarządzanie stresem"

 • To przyjemność być poproszonym o napisanie rekomendacji dla Krzysztofa Skubisa: który był moim Coachem i Mentorem od początku mojej kariery zawodowej kierownika projektu. Miałem szczęście, ponieważ po zatrudnieniu przez Microsoft, właściwie przez przypadek, Krzysztof został moim “Mentorem”. Od pierwszego do ostatniego dnia w Microsofcie mieliśmy comiesięczne spotkania, w czasie których mieliśmy okazję dyskutować i rozpatrywać różne podejścia do prowadzenia projektu jak również różne sposoby rozwiązywania problemów we współpracy z członkami zespołu. Krzysztof jest bacznym obserwatorem, gdy stwierdzi jakiś brak kompetencji związanej z kierowaniem projektami, natychmiast organizuje warsztaty ze światowej klasy guru w tym obszarze. Po pięciu latach mogę o sobie powiedzieć, że jest bardzo efektywnym kierownikiem projektu i mogę z całą pewnością stwierdzić, że jedna z fundamentalnych cegiełek została dołożona przez Krzysztofa. Szczerze polecam Krzysztofa jako coacha nie tylko osobom początkującym, ale również tym, którzy pracują jako kierownicy projektu od dłuższego czasu. Z Krzysztofem będziesz w stanie nauczyć się  robić to lepiej, szybciej i zostać odpowiedzialnym partnerem i członkiem zespołu.

  Grzegorz Chuchra

  Kierownik Projektu / Prezes firmy Predica

 • Życie w corpo może być przyjemne :)

  Piotr M.

  Uczestnik kursu on-line "Stres przed egzaminem"

 • Można spojrzeć w głąb siebie! Garść złotych rad. Bardzo przyjemne ćwiczenia.

  Alicja Kissa

  Uczestnik warsztatu "Stres przed spotkaniem rekrutacyjnym" 

 • Prowadzone w zabawny, lekki i ciekawy sposób warsztaty.

  Tomasz Jakubiak

  Uczestnik warsztatu "Zarządzanie stresem"

 • Zaskakująco skuteczne prowadzenie warsztatu.

  Beata Śliwkowska

  Uczestnik warsztatu "3 narzędzia do zarządzania emocjami"