Drugi dzień warsztatu: "Stres w pracy"

stres w pracy

 

Przygotowanie planu wdrożenia

Na czym ma polegać Twoja zmiana?

Jak zmierzysz swój sukces?

Jak sprawdzisz, czy realizujesz plan?

 

Jak wiedzę przekuć w umiejętności?

Co daje drugi dzień warsztatów "Stres w pracy"? Doprecyzujesz na czym Ci naprawdę zależy. Jaką konkretnie zmianę chcesz wprowadzić. Jak to jest dla Ciebie ważne. Co się zmieni, gdy tę zmianę wprowadzisz w życie. Wybierzesz narzędzia, których będziesz używać. Ustalisz kiedy i jak będziesz ćwiczyć ich opanowanie. Kiedy i w jakich sytuacjach będziesz tych narzędzi używać. Wybierzesz sposób pomiaru swoich postępów. Przygotujesz sposób monitorowania, w jakim stopniu realizujesz swój plan. Zaplanujesz jak będziesz się dopingować i nagradzać.

Cena za udział w warsztacie dwudniowym: 1450 złotych brutto, płatne z góry. Wpłata jest potwierdzana fakturą. Liczba uczestników: 4-10 osób.

Co będziemy robić -> pierwszego dnia warsztatu?

Co będziemy robić drugiego dnia?

Stworzysz swój "plan wdrożenia"

Masz za sobą doświadczenie warsztatów, na których dużo się dowiedziałeś / dowiedziałaś, ale nic to nie zmieniło w Twoim życiu? Tym razem chcesz, aby nastąpiła rzeczywista zmiana? Wybierz warsztat dwudniowy. Będziesz mieć czas na spokojne przyjrzenie się i zaplanowanie wszystkich elementów swojego "planu wdrożenia":

 • Doprecyzujesz swój cel. Zdefiniujesz miarę sukcesu
 • Zabiorę Cię w podróż do przyszłości. Zobaczysz tam siebie po przemianie.  Odnajdziesz metaforę "nowego / nowej siebie"
 • "Staniesz w prawdzie" jak teraz wygląda Twoja sytuacja. Przyjrzysz się jak będzie wyglądać Twoje życie, jeśli nic z tym nie zrobisz
 • Spośród poznanych narzędzi wybierzesz te, których chcesz używać do zarządzania stresem
 • Ustalisz, ile wymagają jeszcze ćwiczeń, aby móc je stosować w życiu
 • Przygotujesz swój plan ćwiczeń. Weźmiesz pod uwagę koszty jakie musisz ponieść: czas, pieniądze, rezygnacja z innych spraw (jakich?)
 • Zaplanujesz realnie: w jakiej kolejności, kiedy i gdzie będziesz stosować poznane narzędzia. Ustalisz ramy czasowe
 • Przygotujesz sobie mechanizmy kontrolne. Poznasz wskaźniki wyprzedzające i podążające. Zobaczysz jaką moc mają wykresy
 • Ustalisz sposób nagradzania się za nawet drobne sukcesy
 • Przygotujesz się na "dolinę rozpaczy". Ustalisz, co wtedy zrobisz
 • Upewnisz się, że wiesz kiedy i jak stwierdzisz:  „zadziałało!”

Masz wątpliwości, czy to dla Ciebie? Sprawdź -> czy warto pracować ze mną.

Termin najbliższego warsztatu: 19. stycznia 2018 (dzień pierwszy) + 26. stycznia 2018 (dzień drugi). Drugi dzień warsztatów zakłada uczestnictwo w dniu pierwszym. Więcej informacji -> o przebiegu warsztatu + zakup biletów.

Sprawdź, w czym może pomóc udział w -> serii 10 webinariów.

 

 

 

 

 

Rekomendacje

 • Świetny doradca, godny pełnego zaufania, o wyjątkowej wiedzy, odpowiedzialny partner. Pracowałem z Krzysztofem 5 lat wliczając w to czas, gdy był moim bezpośrednim przełożonym. Krzysztof sprawdził się zarówno jako odnoszący sukcesy Konsultant, jak i jako Manager. Zawsze chętny do pomocy i będący krok przed Tobą. Cieszę się, że nadal utrzymuję z nim kontakt jako Klient.

  Artur Malinowski

  Solution Architect w firmie Malcan

 • Jestem doradcą strategicznym z zakresu zarządzania czasem i produktywności dla menedżerów w korporacjach i dużych przedsiębiorstwach. Gdybym miał wskazać osoby, które znacząco przyczyniły się do mojego rozwoju profesjonalnego, Krzysztof Skubis niemalże automatycznie przychodzi mi na myśl. Nasza współpraca rozpoczęła się w Microsoft, gdzie Krzysztof wspierał mnie w rozwoju kompetencji z zakresu zarządzania projektami i rozwiązywaniem trudnych sytuacji z Klientami i w zespole projektowym. Do dziś rozmowy i punkt widzenia Krzysztofa wnoszą wiele do mojego rozwoju i usprawniają projekt "Ogarnij Chaos". Szczególnie cenię Krzysztofa za jego opanowanie i kompleksowe spojrzenie na omawiany problem. Nawet wyjątkowo trudne sytuacje, po analizie z Krzysztofem stają się sprawami do rozwiązania. Bogate doświadczenie zawodowe oraz komunikacja na najwyższym poziomie czynią z niego wyjątkowego partnera w biznesie i mentora. Usługi Krzysztofa Skubisa mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim profesjonalistom, którzy szukają konsultanta - praktyka, który stanie się partnerem w ich długoterminowym rozwoju.

  Marcin Kwieciński


  Konsultant produktywności, autor projektu "Ogarnij Chaos"

 • To co było dla mnie wartościowe w pracy z Krzysztofem w roli coacha to Jego doświadczenie, otwartość oraz przede wszystkim umiejętność zwrócenia mojej uwagi na aspekty z kategorii „nie wiem, że nie wiem”, których zauważenie bardzo usprawnia działania i realizację celów.

  Tomasz Gajewski

 • Krzysztof podchodzi bardzo profesjonalnie do coachingu. Pomógł mi zrozumieć moje słabe i mocne strony oraz określić obszary, nad którymi powinienem pracować. Krzysztof w znakomitej większości wskazywał mi drogę do rozwiązania, do wiedzy a tym samym pozwolił mi wypracować mechanizmy do samodzielnego rozwoju, niż dawał po prostu gotowe odpowiedzi. Współpracę z Krzysztofem uważam za szczególnie wartościową z uwagi na jego umiejętność budowania relacji,  zaangażowanie, doświadczenie biznesowe, wysoką kulturę osobistą i etykę w życiu prywatnym i zawodowym.

  Piotr Oracz

  Dyrektor ds eComerce w Loopa.eu

 • Współpraca z Krzysztofem pozwala uwierzyć w wiarę we własne możliwości.

  Manager spółki notowanej na GPW

 • Praca z Krzysztofem pozwoliła mi zrealizować założone cele, dzięki jego doświadczeniu i umiejętności znajdowania problemów nad, którymi warto się pochylić. W trakcie sesji naprowadził mnie na wiele rozwiązań, które wprowadziłem do swojego życia zawodowego. Spotkania przekonały mnie do skuteczności coachingu, kiedy pojawią się kolejne zagadnienia chętnie nad nimi z Krzysztofem popracuję. Szczerze polecam, uważam że Krzysztof pozwala znaleźć "drogę na skróty" do wyznaczonego celu.

  Radosław Nowotniak