Boisz się, że porzucisz swój plan?

Kilka razy Ci się nie udało?

Nikt nie dostrzegał Twoich sukcesów?

W trudnych chwilach zabrakło wsparcia? 

W końcu utknąłeś / utknęłaś?

Można temu zapobiec

Czego możesz oczekiwać po webinariach?

Podczas warsztatów utworzymy swoją grupę wsparcia. W czasie wdrażania zmiany w zachowaniu najczęściej mamy do czynienia z początkowym "spadkiem skuteczności". Nie widać postępu, a często jest nawet gorzej niż na początku. Już nie chcemy stosować swojej "starej procedury", a jeszcze nie umiemy zastosować nowej. Obserwacja, że "każdy tak ma" pozwala przetrwać ten trudny czas. A gdy pierwsza osoba z grupy wsparcia minie ten punkt: wszyscy widzą, że taka zmiana jednak zachodzi.

Zdarza się też, że osiągamy pierwszy sukces (zmianę w zachowaniu), a nikt z najbliższych tego nawet nie zauważa. Natomiast grupa wsparcia na pewno takie osiągnięcie doceni i będzie wspólnie świętować. To dodaje motywacji do dalszego wysiłku.

Z najbliższymi bywa jeszcze trudniej. Może się zdarzyć, że gdy wrócisz (choćby raz) "do starego" - zostaniesz wypunktowany: "Ty to nigdy się nie zmienisz!". Takie uwagi bywają bardzo demotywujące. W grupie wsparcia będziemy o tym rozmawiać, dodawać sobie otuchy. Będziemy też się uczyć jak reagować na uwagi tego typu. Jak najbliższym pomagać dostrzegać naszą przemianę.

Co będziemy robić na webinariach?

Ustalimy stały termin (np. środy, godz. 19:00) naszych wirtualnych spotkań. Będziemy się wspierać. Grupa mająca podobny cel (doświadczająca podobnych problemów) zrozumie lepiej, co się z Tobą dzieje - niż najbliżsi, którzy podobnych problemów nie mają.

W czasie każdego webinarium będzie czas na:

 • krótkie podsumowanie każdego uczestnika (3-5 minut na osobę)
  • jak wygląda realizacja mojego planu
  • jakimi sukcesami chcę się pochwalić
  • z jakim problemem się aktualnie borykam
  • jaki kolejny krok planuję
 • gratulacje i świętowanie sukcesów
 • omówienie napotkanych problemów i propozycje rozwiązań
 • zaplanowanie kolejnego tygodnia
 • ewentualną modyfikację planu

Masz wątpliwości, czy to dla Ciebie? Sprawdź -> czy warto pracować ze mną.

 

 

 

Rekomendacje

 • Każde doświadczenie i wiedza są cenne. Zawsze warto spróbować. Czasem jedna, mała rzecz prowadzi do dużej zmiany i sprawia, że w końcu jesteśmy szczęśliwi.

  Michał Fijałkowski

  Uczestnik warsztatu "Zarządzanie stresem"

 • Świetny doradca, godny pełnego zaufania, o wyjątkowej wiedzy, odpowiedzialny partner. Pracowałem z Krzysztofem 5 lat wliczając w to czas, gdy był moim bezpośrednim przełożonym. Krzysztof sprawdził się zarówno jako odnoszący sukcesy Konsultant, jak i jako Manager. Zawsze chętny do pomocy i będący krok przed Tobą. Cieszę się, że nadal utrzymuję z nim kontakt jako Klient.

  Artur Malinowski

  Solution Architect w firmie Malcan

 • Absolutnie i jednogłośnie: dobrze spożytkowany czas. Wyszłam z lepszym nastawieniem niż się spodziewałam. Nigdy tego nie zapomnę:), jakkolwiek górnolotnie to by nie zabrzmiało. Dziękuję:). 

  Julia Kierebińska

  Uczestnik warsztatu "Jak sobie radzić ze stresem"

 • Jestem doradcą strategicznym z zakresu zarządzania czasem i produktywności dla menedżerów w korporacjach i dużych przedsiębiorstwach. Gdybym miał wskazać osoby, które znacząco przyczyniły się do mojego rozwoju profesjonalnego, Krzysztof Skubis niemalże automatycznie przychodzi mi na myśl. Nasza współpraca rozpoczęła się w Microsoft, gdzie Krzysztof wspierał mnie w rozwoju kompetencji z zakresu zarządzania projektami i rozwiązywaniem trudnych sytuacji z Klientami i w zespole projektowym. Do dziś rozmowy i punkt widzenia Krzysztofa wnoszą wiele do mojego rozwoju i usprawniają projekt "Ogarnij Chaos". Szczególnie cenię Krzysztofa za jego opanowanie i kompleksowe spojrzenie na omawiany problem. Nawet wyjątkowo trudne sytuacje, po analizie z Krzysztofem stają się sprawami do rozwiązania. Bogate doświadczenie zawodowe oraz komunikacja na najwyższym poziomie czynią z niego wyjątkowego partnera w biznesie i mentora. Usługi Krzysztofa Skubisa mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim profesjonalistom, którzy szukają konsultanta - praktyka, który stanie się partnerem w ich długoterminowym rozwoju.

  Marcin Kwieciński

  Konsultant produktywności, autor projektu "Ogarnij Chaos"

 • Konkretne informacje, pewność siebie prowadzącego, humor, praktyczna wiedza, prosto i dobrze wyjaśnione.

  Karol Niedzielewski

  Uczestnik warsztatu "Zarządzanie stresem"

 • To przyjemność być poproszonym o napisanie rekomendacji dla Krzysztofa Skubisa: który był moim Coachem i Mentorem od początku mojej kariery zawodowej kierownika projektu. Miałem szczęście, ponieważ po zatrudnieniu przez Microsoft, właściwie przez przypadek, Krzysztof został moim “Mentorem”. Od pierwszego do ostatniego dnia w Microsofcie mieliśmy comiesięczne spotkania, w czasie których mieliśmy okazję dyskutować i rozpatrywać różne podejścia do prowadzenia projektu jak również różne sposoby rozwiązywania problemów we współpracy z członkami zespołu. Krzysztof jest bacznym obserwatorem, gdy stwierdzi jakiś brak kompetencji związanej z kierowaniem projektami, natychmiast organizuje warsztaty ze światowej klasy guru w tym obszarze. Po pięciu latach mogę o sobie powiedzieć, że jest bardzo efektywnym kierownikiem projektu i mogę z całą pewnością stwierdzić, że jedna z fundamentalnych cegiełek została dołożona przez Krzysztofa. Szczerze polecam Krzysztofa jako coacha nie tylko osobom początkującym, ale również tym, którzy pracują jako kierownicy projektu od dłuższego czasu. Z Krzysztofem będziesz w stanie nauczyć się  robić to lepiej, szybciej i zostać odpowiedzialnym partnerem i członkiem zespołu.

  Grzegorz Chuchra

  Kierownik Projektu / Prezes firmy Predica

 • Warto spróbować. Dobra forma przekazu i poczucie humoru prowadzącego.

  Uczestnik warsztatu "Stres przed spotkaniem rekrutacyjnym"

 • Podawane są konkretne metody walki ze stresem, a nie „Wywody o niczym”. 

  Uczestnik warsztatu "Zarządzanie stresem"

 • Ciekawy człowiek - duża wiedza - warto!

  Uczestnik warsztatu "3 narzędzia do zarządzania emocjami"

 • Ciekawe, warte poświęcenia czasu, pouczające. Zdecydowanie godne polecenia.

  Uczestnik warsztatu "3 narzędzia do zarządzania emocjami"