Boisz się, że porzucisz swój plan?

Kilka razy Ci się nie udało?

Nikt nie dostrzegał Twoich sukcesów?

W trudnych chwilach zabrakło wsparcia? 

W końcu utknąłeś / utknęłaś?

 

Można temu zapobiec

Czego możesz oczekiwać po webinariach? Podczas warsztatów utworzymy swoją grupę wsparcia. W czasie wdrażania zmiany w zachowaniu najczęściej mamy do czynienia z początkowym "spadkiem skuteczności". Nie widać postępu, a jest nawet gorzej niż na początku. Już nie chcemy stosować swojej "starej procedury", a jeszcze nie umiemy zastosować nowej. Obserwacja, że "każdy tak ma" pozwala przetrwać ten trudny czas. A gdy pierwsza osoba z grupy wsparcia minie ten punkt: wszyscy widzą, że taka zmiana jednak zachodzi.

Zdarza się też, że osiągamy pierwszy sukces (zmianę w zachowaniu), a nikt z najbliższych tego nawet nie zauważa. Natomiast grupa wsparcia na pewno takie osiągnięcie doceni i będzie wspólnie świętować. To dodaje motywacji do dalszego wysiłku.

Z najbliższymi bywa jeszcze trudniej. Jeśli wrócimy (choćby raz) "do starego" od razu nas punktują: "nigdy się nie zmienisz". To bardzo demotywujące. W grupie wsparcia będziemy o tym rozmawiać, dodawać sobie otuchy. Będziemy też się uczyć jak reagować na takie uwagi. Jak najbliższym pomagać dostrzegać naszą przemianę.

Cena za udział w seri dziesięciu jednogodzinnych webinariów: 490 złotych brutto, płatne z góry. Wpłata jest potwierdzana fakturą.

Liczba uczestników: 4-10 osób.

Webinaria dostępne dla osób, które ukończyły warsztat "Stres w pracy. Planowanie".

Co będziemy robić na webinariach?

Ustalimy stały termin (np. środy, godz. 19:00) i częstotliwość (np. co dwa tygodnie) naszych wirtualnych spotkań. Będziemy mieli swoją grupę wsparcia. Grupa mająca podobny cel (doświadczająca podobnych problemów) rozumie lepiej, co się dzieje z każdym uczestnikiem niż najbliżsi, którzy podobnych problemów nie mają.

W czasie każdego webinarium będzie czas na:

 • krótkie podsumowanie każdego uczestnika (3-5 minut na osobę)
  • jak wygląda realizacja mojego planu
  • jakimi sukcesami chcę się pochwalić
  • z jakim problemem się aktualnie borykam
  • jaki kolejny krok planuję
 • gratulacje i świętowanie sukcesów
 • omówienie napotkanych problemów i propozycje rozwiązań
 • zaplanowanie kolejnego tygodnia (lub dwóch tygodni)
 • ewentualną modyfikację planu

Masz wątpliwości, czy to dla Ciebie? Sprawdź -> czy warto pracować ze mną.

Terminy webinariow są ustalane z uczestnikami warsztatu "Stres w pracy. Planowanie". 

Masz za sobą warsztat "Stres w pracy. Planowanie" i chcesz się zapisać na serię webinariów? Napisz do mnie lub zadzwoń -> e-mail, telefon

 

 

 

Rekomendacje

 • Każde doświadczenie i wiedza są cenne. Zawsze warto spróbować. Czasem jedna, mała rzecz prowadzi do dużej zmiany i sprawia, że w końcu jesteśmy szczęśliwi.

  Michał Fijałkowski

  Uczestnik warsztatu "Zarządzanie stresem"

 • Świetny doradca, godny pełnego zaufania, o wyjątkowej wiedzy, odpowiedzialny partner. Pracowałem z Krzysztofem 5 lat wliczając w to czas, gdy był moim bezpośrednim przełożonym. Krzysztof sprawdził się zarówno jako odnoszący sukcesy Konsultant, jak i jako Manager. Zawsze chętny do pomocy i będący krok przed Tobą. Cieszę się, że nadal utrzymuję z nim kontakt jako Klient.

  Artur Malinowski

  Solution Architect w firmie Malcan

 • Absolutnie i jednogłośnie: dobrze spożytkowany czas. Wyszłam z lepszym nastawieniem niż się spodziewałam. Nigdy tego nie zapomnę:), jakkolwiek górnolotnie to by nie zabrzmiało. Dziękuję:). 

  Julia Kierebińska

  Uczestnik warsztatu "Jak sobie radzić ze stresem"

 • Jestem doradcą strategicznym z zakresu zarządzania czasem i produktywności dla menedżerów w korporacjach i dużych przedsiębiorstwach. Gdybym miał wskazać osoby, które znacząco przyczyniły się do mojego rozwoju profesjonalnego, Krzysztof Skubis niemalże automatycznie przychodzi mi na myśl. Nasza współpraca rozpoczęła się w Microsoft, gdzie Krzysztof wspierał mnie w rozwoju kompetencji z zakresu zarządzania projektami i rozwiązywaniem trudnych sytuacji z Klientami i w zespole projektowym. Do dziś rozmowy i punkt widzenia Krzysztofa wnoszą wiele do mojego rozwoju i usprawniają projekt "Ogarnij Chaos". Szczególnie cenię Krzysztofa za jego opanowanie i kompleksowe spojrzenie na omawiany problem. Nawet wyjątkowo trudne sytuacje, po analizie z Krzysztofem stają się sprawami do rozwiązania. Bogate doświadczenie zawodowe oraz komunikacja na najwyższym poziomie czynią z niego wyjątkowego partnera w biznesie i mentora. Usługi Krzysztofa Skubisa mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim profesjonalistom, którzy szukają konsultanta - praktyka, który stanie się partnerem w ich długoterminowym rozwoju.

  Marcin Kwieciński

  Konsultant produktywności, autor projektu "Ogarnij Chaos"

 • Konkretne informacje, pewność siebie prowadzącego, humor, praktyczna wiedza, prosto i dobrze wyjaśnione.

  Karol Niedzielewski

  Uczestnik warsztatu "Zarządzanie stresem"

 • To przyjemność być poproszonym o napisanie rekomendacji dla Krzysztofa Skubisa: który był moim Coachem i Mentorem od początku mojej kariery zawodowej kierownika projektu. Miałem szczęście, ponieważ po zatrudnieniu przez Microsoft, właściwie przez przypadek, Krzysztof został moim “Mentorem”. Od pierwszego do ostatniego dnia w Microsofcie mieliśmy comiesięczne spotkania, w czasie których mieliśmy okazję dyskutować i rozpatrywać różne podejścia do prowadzenia projektu jak również różne sposoby rozwiązywania problemów we współpracy z członkami zespołu. Krzysztof jest bacznym obserwatorem, gdy stwierdzi jakiś brak kompetencji związanej z kierowaniem projektami, natychmiast organizuje warsztaty ze światowej klasy guru w tym obszarze. Po pięciu latach mogę o sobie powiedzieć, że jest bardzo efektywnym kierownikiem projektu i mogę z całą pewnością stwierdzić, że jedna z fundamentalnych cegiełek została dołożona przez Krzysztofa. Szczerze polecam Krzysztofa jako coacha nie tylko osobom początkującym, ale również tym, którzy pracują jako kierownicy projektu od dłuższego czasu. Z Krzysztofem będziesz w stanie nauczyć się  robić to lepiej, szybciej i zostać odpowiedzialnym partnerem i członkiem zespołu.

  Grzegorz Chuchra

  Kierownik Projektu / Prezes firmy Predica

 • Warto spróbować. Dobra forma przekazu i poczucie humoru prowadzącego.

  Uczestnik warsztatu "Stres przed spotkaniem rekrutacyjnym"

 • Podawane są konkretne metody walki ze stresem, a nie „Wywody o niczym”. 

  Uczestnik warsztatu "Zarządzanie stresem"

 • Ciekawy człowiek - duża wiedza - warto!

  Uczestnik warsztatu "3 narzędzia do zarządzania emocjami"

 • Ciekawe, warte poświęcenia czasu, pouczające. Zdecydowanie godne polecenia.

  Uczestnik warsztatu "3 narzędzia do zarządzania emocjami"