Boisz się, że porzucisz swój plan?

Kilka razy Ci się nie udało?

Nikt nie dostrzegał Twoich sukcesów?

W trudnych chwilach zabrakło wsparcia? 

W końcu utknąłeś / utknęłaś?

 

Można temu zapobiec

Czego możesz oczekiwać po webinariach? Podczas warsztatów utworzymy swoją grupę wsparcia. W czasie wdrażania zmiany w zachowaniu najczęściej mamy do czynienia z początkowym "spadkiem skuteczności". Nie widać postępu, a jest nawet gorzej niż na początku. Już nie chcemy stosować swojej "starej procedury", a jeszcze nie umiemy zastosować nowej. Obserwacja, że "każdy tak ma" pozwala przetrwać ten trudny czas. A gdy pierwsza osoba z grupy wsparcia minie ten punkt: wszyscy widzą, że taka zmiana jednak zachodzi.

Zdarza się też, że osiągamy pierwszy sukces (zmianę w zachowaniu), a nikt z najbliższych tego nawet nie zauważa. Natomiast grupa wsparcia na pewno takie osiągnięcie doceni i będzie wspólnie świętować. To dodaje motywacji do dalszego wysiłku.

Z najbliższymi bywa jeszcze trudniej. Jeśli wrócimy (choćby raz) "do starego" od razu nas punktują: "nigdy się nie zmienisz". To bardzo demotywujące. W grupie wsparcia będziemy o tym rozmawiać, dodawać sobie otuchy. Będziemy też się uczyć jak reagować na takie uwagi. Jak najbliższym pomagać dostrzegać naszą przemianę.

Cena za udział w warsztacie dwudniowym + 10 webinariów: 1950 złotych brutto, płatne z góry. Wpłata jest potwierdzana fakturą. Liczba uczestników: 4-10 osób.

Co będziemy robić ->  pierwszego dnia warsztatów?

Co będziemy robić ->  drugiego dnia warsztatów?

Co będziemy robić na webinariach?

W czasie warsztatu ustalimy stały termin (np. środy, godz. 19:00) i częstotliwość (np. co dwa tygodnie) naszych wirtualnych spotkań. Będziemy mieli swoją grupę wsparcia. Grupa mająca podobny cel (doświadczająca podobnych problemów) rozumie lepiej, co się dzieje z każdym uczestnikiem niż najbliżsi, którzy podobnych problemów nie mają.

W czasie każdego webinarium będzie czas na:

 • krótkie podsumowanie każdego uczestnika (3-5 minut na osobę)
  • jak wygląda realizacja mojego planu
  • jakimi sukcesami chcę się pochwalić
  • z jakim problemem się aktualnie borykam
  • jaki kolejny krok planuję
 • gratulacje i świętowanie sukcesów
 • omówienie napotkanych problemów i propozycje rozwiązań
 • zaplanowanie kolejnego tygodnia (lub dwóch tygodni)
 • ewentualną modyfikację planu

Masz wątpliwości, czy to dla Ciebie? Sprawdź -> czy warto pracować ze mną.

Najbliższy termin: 19. stycznia 2018 (dzień pierwszy) + 26. stycznia 2018 (dzień drugi). Więcej szczegółów -> o przebiegu warsztatu + zakup biletów.

 

 

 

 

Rekomendacje

 • Świetny doradca, godny pełnego zaufania, o wyjątkowej wiedzy, odpowiedzialny partner. Pracowałem z Krzysztofem 5 lat wliczając w to czas, gdy był moim bezpośrednim przełożonym. Krzysztof sprawdził się zarówno jako odnoszący sukcesy Konsultant, jak i jako Manager. Zawsze chętny do pomocy i będący krok przed Tobą. Cieszę się, że nadal utrzymuję z nim kontakt jako Klient.

  Artur Malinowski

  Solution Architect w firmie Malcan

 • Jestem doradcą strategicznym z zakresu zarządzania czasem i produktywności dla menedżerów w korporacjach i dużych przedsiębiorstwach. Gdybym miał wskazać osoby, które znacząco przyczyniły się do mojego rozwoju profesjonalnego, Krzysztof Skubis niemalże automatycznie przychodzi mi na myśl. Nasza współpraca rozpoczęła się w Microsoft, gdzie Krzysztof wspierał mnie w rozwoju kompetencji z zakresu zarządzania projektami i rozwiązywaniem trudnych sytuacji z Klientami i w zespole projektowym. Do dziś rozmowy i punkt widzenia Krzysztofa wnoszą wiele do mojego rozwoju i usprawniają projekt "Ogarnij Chaos". Szczególnie cenię Krzysztofa za jego opanowanie i kompleksowe spojrzenie na omawiany problem. Nawet wyjątkowo trudne sytuacje, po analizie z Krzysztofem stają się sprawami do rozwiązania. Bogate doświadczenie zawodowe oraz komunikacja na najwyższym poziomie czynią z niego wyjątkowego partnera w biznesie i mentora. Usługi Krzysztofa Skubisa mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim profesjonalistom, którzy szukają konsultanta - praktyka, który stanie się partnerem w ich długoterminowym rozwoju.

  Marcin Kwieciński


  Konsultant produktywności, autor projektu "Ogarnij Chaos"

 • To co było dla mnie wartościowe w pracy z Krzysztofem w roli coacha to Jego doświadczenie, otwartość oraz przede wszystkim umiejętność zwrócenia mojej uwagi na aspekty z kategorii „nie wiem, że nie wiem”, których zauważenie bardzo usprawnia działania i realizację celów.

  Tomasz Gajewski

 • Krzysztof podchodzi bardzo profesjonalnie do coachingu. Pomógł mi zrozumieć moje słabe i mocne strony oraz określić obszary, nad którymi powinienem pracować. Krzysztof w znakomitej większości wskazywał mi drogę do rozwiązania, do wiedzy a tym samym pozwolił mi wypracować mechanizmy do samodzielnego rozwoju, niż dawał po prostu gotowe odpowiedzi. Współpracę z Krzysztofem uważam za szczególnie wartościową z uwagi na jego umiejętność budowania relacji,  zaangażowanie, doświadczenie biznesowe, wysoką kulturę osobistą i etykę w życiu prywatnym i zawodowym.

  Piotr Oracz

  Dyrektor ds eComerce w Loopa.eu

 • Współpraca z Krzysztofem pozwala uwierzyć w wiarę we własne możliwości.

  Manager spółki notowanej na GPW

 • Praca z Krzysztofem pozwoliła mi zrealizować założone cele, dzięki jego doświadczeniu i umiejętności znajdowania problemów nad, którymi warto się pochylić. W trakcie sesji naprowadził mnie na wiele rozwiązań, które wprowadziłem do swojego życia zawodowego. Spotkania przekonały mnie do skuteczności coachingu, kiedy pojawią się kolejne zagadnienia chętnie nad nimi z Krzysztofem popracuję. Szczerze polecam, uważam że Krzysztof pozwala znaleźć "drogę na skróty" do wyznaczonego celu.

  Radosław Nowotniak