Jak radzić sobie ze stresem

Klientom biznesowym oferuję swoją pomoc w obszarach

Oferta dla klientów indywidualnych

Warsztaty "Stres w pracy"

 • Warsztat jednodniowy - poznanie narzędzi do zarządzania stresem.

 • Warsztat dwudniowy - poznanie narzędzi do zarządzania stresem + przygotowanie planu wprowadzenia zmiany w życie (drugi dzień warsztów)

 • Warsztat dwudniowy +10W - poznanie narzędzi do zarządzania stresem + przygotowanie planu wprowadzenie zmiany w życie (drugi dzień warsztów) + wsparcie w czasie wdrażania zmiany (10 webinariów w odstępach tygodniowych)

Najbliższa edycja (wszystkie opcje) w Warszawie: 07-08 października 2017. Golden Flor Tower: Chłodna 51, 32 piętro (widok na Warszawę!).

Więcej informacji - zakup biletów

4 pierwszych uczestników może kupić bilety z 50% zniżką!

Webinaria "Stres przed egzaminem"

 • Pojedyczne webinarium: 1 godzina poświęcona jednemu konkretnemu zagadnieniu
 • Cykl 8 webinariów: pełen cykl godzinnych webinariów dostarczanych o stałej porze w odstępach tygodniowych

W przygotowaniu. Chcesz mieć wpływ na zawartość, uczestniczyć w przygotowaniu, otrzymać zniżkę?

Skontaktuj się ze mną

Indywidualny proces mentoringowy "Jak radzić sobie ze stresem"

 • Mentoring 10: 10 jednogodzinnych indywidualnych spotkań. W siedzibie SKRIS (Wąwozowa 1/18)
 • Mentoring 15: 15 spotkań indywidualnych trwających 1.5 godz. każde. W siedzibie SKRIS (Wąwozowa 1/18)
 • Mentoring GOLD: Nielimitowana (w okresie jednego roku) liczba spotkań trwających do 2 godz. każde. W miejscu wskazanych przez Klienta w obrębie Warszawy.

Sprawdź dostępność

Indywidualny proces coachingowy "Jak radzić sobie ze stresem"

 • Coaching 10: 10 jednogodzinnych indywidualnych spotkań. W siedzibie SKRIS (Wąwozowa 1/18)
 • Coaching 15: 15 spotkań indywidualnych trwających 1.5 godz. każde. W siedzibie SKRIS (Wąwozowa 1/18)
 • Coaching GOLD: Nielimitowana (w okresie jednego roku) liczba spotkań trwających do 2 godz. każde. W miejscu wskazanych przez Klienta w obrębie Warszawy.

  Sprawdź dostępność

 

Rekomendacje

 • Świetny doradca, godny pełnego zaufania, o wyjątkowej wiedzy, odpowiedzialny partner. Pracowałem z Krzysztofem 5 lat wliczając w to czas, gdy był moim bezpośrednim przełożonym. Krzysztof sprawdził się zarówno jako odnoszący sukcesy Konsultant, jak i jako Manager. Zawsze chętny do pomocy i będący krok przed Tobą. Cieszę się, że nadal utrzymuję z nim kontakt jako Klient.

  Artur Malinowski

  Solution Architect w firmie Malcan

 • Jestem doradcą strategicznym z zakresu zarządzania czasem i produktywności dla menedżerów w korporacjach i dużych przedsiębiorstwach. Gdybym miał wskazać osoby, które znacząco przyczyniły się do mojego rozwoju profesjonalnego, Krzysztof Skubis niemalże automatycznie przychodzi mi na myśl. Nasza współpraca rozpoczęła się w Microsoft, gdzie Krzysztof wspierał mnie w rozwoju kompetencji z zakresu zarządzania projektami i rozwiązywaniem trudnych sytuacji z Klientami i w zespole projektowym. Do dziś rozmowy i punkt widzenia Krzysztofa wnoszą wiele do mojego rozwoju i usprawniają projekt "Ogarnij Chaos". Szczególnie cenię Krzysztofa za jego opanowanie i kompleksowe spojrzenie na omawiany problem. Nawet wyjątkowo trudne sytuacje, po analizie z Krzysztofem stają się sprawami do rozwiązania. Bogate doświadczenie zawodowe oraz komunikacja na najwyższym poziomie czynią z niego wyjątkowego partnera w biznesie i mentora. Usługi Krzysztofa Skubisa mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim profesjonalistom, którzy szukają konsultanta - praktyka, który stanie się partnerem w ich długoterminowym rozwoju.

  Marcin Kwieciński


  Konsultant produktywności, autor projektu "Ogarnij Chaos"

 • To co było dla mnie wartościowe w pracy z Krzysztofem w roli coacha to Jego doświadczenie, otwartość oraz przede wszystkim umiejętność zwrócenia mojej uwagi na aspekty z kategorii „nie wiem, że nie wiem”, których zauważenie bardzo usprawnia działania i realizację celów.

  Tomasz Gajewski

 • Krzysztof podchodzi bardzo profesjonalnie do coachingu. Pomógł mi zrozumieć moje słabe i mocne strony oraz określić obszary, nad którymi powinienem pracować. Krzysztof w znakomitej większości wskazywał mi drogę do rozwiązania, do wiedzy a tym samym pozwolił mi wypracować mechanizmy do samodzielnego rozwoju, niż dawał po prostu gotowe odpowiedzi. Współpracę z Krzysztofem uważam za szczególnie wartościową z uwagi na jego umiejętność budowania relacji,  zaangażowanie, doświadczenie biznesowe, wysoką kulturę osobistą i etykę w życiu prywatnym i zawodowym.

  Piotr Oracz

  Dyrektor ds eComerce w Loopa.eu

 • Współpraca z Krzysztofem pozwala uwierzyć w wiarę we własne możliwości.

  Manager spółki notowanej na GPW

 • Praca z Krzysztofem pozwoliła mi zrealizować założone cele, dzięki jego doświadczeniu i umiejętności znajdowania problemów nad, którymi warto się pochylić. W trakcie sesji naprowadził mnie na wiele rozwiązań, które wprowadziłem do swojego życia zawodowego. Spotkania przekonały mnie do skuteczności coachingu, kiedy pojawią się kolejne zagadnienia chętnie nad nimi z Krzysztofem popracuję. Szczerze polecam, uważam że Krzysztof pozwala znaleźć "drogę na skróty" do wyznaczonego celu.

  Radosław Nowotniak