Jak radzić sobie ze stresem?

Jak sobie radzić ze stresem
Zapraszam na 12 lekcji kursu jak radzić sobie ze stresem w różnych sytuacjach. Jeśli się zapiszesz, będziesz otrzymywać mailem linki do kolejnych lekcji. Co 3 dni robocze: nowa lekcja. Poznasz też sposoby radzenia sobie z wewnętrznym krytykiem oraz techniki zwiększające motywację.

Zapisz się klikając tutaj

Jak radzić sobie ze stresem? Czego możesz się spodziewać?

Nauczysz się radzić sobie ze stresem stosując różne narzędzia i techniki (zależnie od sytuacji). Poznasz sposoby na podnoszenie swojego nastroju. Także techniki radzenia sobie ze stresem po stresującym wydarzeniu.

Nauczysz się zwalczać pokusy Twojego wewnętrznego krytyka. Staniesz w prawdzie o sobie w obszarze wdrażania planu w życie. Nauczysz się mierzyć swoje postępy, aby bazować na faktach, a nie na emocjach sprawdzając dokąd dotarłeś.

W efekcie:

  • na stałe podwyższysz swój nastrój: co sprawi, że będziesz spokojniejsza, rzadziej będziesz się stresować
  • przestaniesz się bać egzaminów, czy publicznych wystąpień
  • będziesz się otrząsać ze stresu po stresujących wydarzeniach
  • będziesz neutralizować swojego wewnętrznego krytyka: co sprawi, wzrośnie Twoja samoocena
  • poprawią się Twoje relacje

Uwaga. Wszystko co napisałem powyżej jest możliwe. Nie stanie się jednak natychmiast. Czas osiągnięcia wszystkich elementów opisanych powyżej zależy od miejsca, z którego startujesz. Ale też od tego jak dużo pracy włożysz w ćwiczenie poznanych technik. Oczekuj postępu, nie ideału.

Jak radzić sobie ze stresem? Czego nie obiecuję?

Nie daję gwarancji, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie. Sądzę, że będziesz potrzebować trochę czasu, aby niektóre z narzędzi opanować w stopniu wystarczającym do sprawnego posługiwania się nimi. Jeśli nie będziesz ćwiczyć: nie będziesz w stanie ich skutecznie stosować. Wtedy będziesz mniej skuteczny w radzeniu sobie ze stresem.

Jeśli chcesz wyciągnąć z tego kursu maksimum korzyści: zarezerwuj sobie czas nie tylko na czytanie maili i artykułów, które będę Ci wskazywał. Potrzebny Ci będzie czas na ćwiczenie poznanych technik. Również sprawne posługiwanie się narzędziami do śledzenia wykonywania planu, czy swoich postępów będzie wymagało czasu.

Proponowane sposoby, techniki i narzędzia zostały sprawdzone na wielu osobach. Na stronie Rekomendacje znajdziesz opinie osób, które ze mną pracowały. Jest bardzo mało prawdopodobne, aby nie zadziałały w Twoim przypadku. Jednak nie musisz mi wierzyć na słowo. W ogromnej większości opisów narzędzi podaję sposoby na sprawdzanie: jak dana metoda działa na Ciebie. Dużo większym zagrożeniem jest (piszę jako praktyk), że zabraknie Ci zapału, motywacji. Dlatego (oprócz lekcji o stresie) będą lekcje o wewnętrznym krytyku, śledzeniu realizacji planu, pomiarze postępu.

Chcesz radzić sobie ze stresem?

Zapisz się klikając tutaj

Zaraz po potwierdzeniu swojego zgłoszenia otrzymasz  mailem link do pierwszej lekcji. Wszystkie lekcje bazują na tekstach z mojego bloga. W mailach będziesz też otrzymywać krótkie opisy proponowanych ćwiczeń. Za wyjątkiem tych sytuacji, gdy taki opis jest do pobrania na stronie artykułu.

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *