Witaj na mojej stronie

Kilka słów o mnie i czym się teraz zajmuję

Pomagam w opanowaniu stresu (zarządzaniu emocjami). Osoby, którym pomagam przestają żyć w ciągłym stresie. Nie boją się swoich emocji, ale czerpią z nich radość i siłę. W dłuższej perspektywie poprawiają się ich relacje.

Pomagając panować nad stresem podsuwam szereg narzędzi, które pozwalają określać poziom stresu, wykrywać zagrożenia i reagować w chwilach kryzysu. Najważniejsze jest jednak długofalowe podejście, w którym nie dopuszcza się do wzrostu stresu do poziomu, który upośledza funkcjonowanie. Osiągamy to poprzez właściwe zarządzanie emocjami.

Mam ponad trzydziestoletnie doświadczenie zawodowe. Pracowałem w korporacjach – większość czasu na stanowiskach kierowniczych. Wiem, co to presja i stres. Widziałem jak ludzie potrafią reagować, gdy są wystawieni na stres przez długi czas. Przez wiele lat nie radziłem sobie ze stresem. Doświadczyłem syndromu wypalenia zawodowego. Nie życzę tego nikomu. Zdecydowałem się odejść z korporacji i pomagać innym panować nad stresem.

Mam za sobą wiele korporacyjnych szkoleń z zakresu  mentoringu oraz wieloletnie doświadczenie jako mentor. Zdobyłem certyfikat ACC wydany przez International Coach Federation (ICF). Przez kilka lat pracowałem na pełny etat jako zawodowy instruktor i trener.

Od 2013 roku piszę o stresie i emocjach na swoim blogu. Publikowałem też w  Productive! Magazine oraz mensis.pl.

Udzielam 20% zniżki na wszystkie swoje usługi posiadaczom Karty Dużej Rodziny.

Jestem magistrem fizyki oraz doktorem nauk medycznych.

Lubię podróżować, jestem kinomanem, interesuję się sportem, kocham koty.

Szczegóły mojej kariery zawodowej, wraz z opiniami współpracowników na mój temat, można znaleźć na: https://www.linkedin.com/in/krzysztofskubis.