To przyjemność być poproszonym o napisanie rekomendacji dla Krzysztofa Skubisa: który był moim Coachem i Mentorem od początku mojej kariery zawodowej kierownika projektu. Miałem szczęście, ponieważ po zatrudnieniu przez Microsoft, właściwie przez przypadek, Krzysztof został moim „Mentorem”. Od pierwszego do ostatniego dnia w Microsofcie mieliśmy comiesięczne spotkania, w czasie których mieliśmy okazję dyskutować i rozpatrywać różne podejścia do prowadzenia projektu jak również różne sposoby rozwiązywania problemów we współpracy z członkami zespołu. Krzysztof jest bacznym obserwatorem, gdy stwierdzi jakiś brak kompetencji związanej z kierowaniem projektami, natychmiast organizuje warsztaty ze światowej klasy guru w tym obszarze. Po pięciu latach mogę o sobie powiedzieć, że jestem bardzo efektywnym kierownikiem projektu i mogę z całą pewnością stwierdzić, że jedna z fundamentalnych cegiełek została dołożona przez Krzysztofa. Szczerze polecam Krzysztofa jako coacha nie tylko osobom początkującym, ale również tym, którzy pracują jako kierownicy projektu od dłuższego czasu. Z Krzysztofem będziesz w stanie nauczyć się robić to lepiej, szybciej i zostać odpowiedzialnym partnerem i członkiem zespołu.
Pana Krzysztofa poznałem z polecenia. Szukałem wówczas osoby, która pomoże mi zdefiniować właściwy dla mnie kierunek zawodowy. Praktyka pokazała, że nasza współpraca objęła o wiele szerszy zakres. Odbyliśmy 12 spotkań, podczas których poznałem takie zagadnienia jak: techniki radzenia sobie ze stresem, motywacja, wewnętrzny krytyk, asertywność, czy metody podejmowania właściwych decyzji. Tematyka sesji dobierana była na bieżąco, w zależności od potrzeb. Po każdej konsultacji oprócz własnych notatek z solidną ilością nowej wiedzy, dostawałem od Pana Krzysztofa linki do materiałów rozwijających szerzej omawianą tematykę.
Pan Krzysztof dał się poznać przede wszystkim jako bardzo życzliwy, mądry życiowo człowiek. Z drugiej strony jako doświadczony specjalista, z ogromną wiedzą teoretyczną i praktyczną w zakresie coachingu oraz szeroko pojętego managementu. Celnie oceniał sytuację. Kiedy tego potrzebowałem, umiał skutecznie zmotywować do działania, czy postawić przed niewygodną prawdą.
Jestem bardzo zadowolony z efektów naszej pracy, która przełożyła się na rzeczywiste, pozytywne zmiany w ważnych dla mnie obszarach (i życiu). Jestem bardzo wdzięczny Panu Krzysztofowi za istotny wkład w mój rozwój. Choć jestem pewien, że to nie koniec naszych wspólnych działań.
Krzysztofa spotkałem po raz pierwszy w czasach, kiedy razem pracowaliśmy w Microsoft. Wtedy, przy kilku okazjach udzielił mi prostych, praktycznych rad jak zaadresować niektóre z moich zachowań, które powstrzymywały mnie przed kolejnym krokiem. To były tak zwane rady w punkt.
Po kilku latach. Już w innych rolach spotkaliśmy się w ramach sesji coaching, w okresie, w którym potrzebna była mi rada kogoś, kto posiada szerokie spojrzenie, praktyczne obserwacje zachodzących procesów i doświadczenie, jak przekładają się one na nasze codzienne działanie.
Praca z Krzysztofem jako coachem pozwoliła mi zidentyfikować to na czym chcę się skupić w dalszym rozwoju. Wiedza i doświadczenie Krzysztofa, pozwoliło w usystematyzowany sposób zmierzyć się z nieuświadamianymi zachowaniami czy sposobem podejścia do samego siebie, swojej roli i otoczenia.
Teraz na co dzień trzymam blisko plik notatek, które przygotowałem podczas naszych spotkań.
Zdecydowanie polecam współpracę z Krzysztofem. Jest ona w pełni profesjonalna, wymagająca, ale też przynosząca wymierne korzyści i rezultaty.
Jestem doradcą strategicznym z zakresu zarządzania czasem i produktywności dla menedżerów w korporacjach i dużych przedsiębiorstwach. Gdybym miał wskazać osoby, które znacząco przyczyniły się do mojego rozwoju profesjonalnego, Krzysztof Skubis niemalże automatycznie przychodzi mi na myśl. Nasza współpraca rozpoczęła się w Microsoft, gdzie Krzysztof wspierał mnie w rozwoju kompetencji z zakresu zarządzania projektami i rozwiązywaniem trudnych sytuacji z Klientami i w zespole projektowym. Do dziś rozmowy i punkt widzenia Krzysztofa wnoszą wiele do mojego rozwoju i usprawniają projekt „Ogarnij Chaos”. Szczególnie cenię Krzysztofa za jego opanowanie i kompleksowe spojrzenie na omawiany problem. Nawet wyjątkowo trudne sytuacje, po analizie z Krzysztofem stają się sprawami do rozwiązania. Bogate doświadczenie zawodowe oraz komunikacja na najwyższym poziomie czynią z niego wyjątkowego partnera w biznesie i mentora. Usługi Krzysztofa Skubisa mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim profesjonalistom, którzy szukają konsultanta – praktyka, który stanie się partnerem w ich długoterminowym rozwoju.
Pan Krzysztof jest świetnym mentorem z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Podczas naszych rozmów nie pojawił się ani jeden temat, na który pan Krzysztof odpowiedział „nie wiem”. Każda z poruszanych przeze mnie trudności została merytorycznie zaadresowana, oraz zostały do nich zaproponowane kierunki poszukiwania rozwiązania, często poparte doświadczeniami pana Krzysztofa, lub napisanym przez niego artykułem, których posiada solidną bazę. Pan Krzysztof jest ogromnym miłośnikiem liczb, oraz pomiarów, więc dzięki takiemu podejściu większość wniosków do których dochodziłem była oparta na twardych liczbowych faktach. Spotkania z Panem Krzysztofem są również w pewnym stopniu „szkołą asertywności”. Jego wiedza i doświadczenie są na tyle duże, że na większość tematów mógłby wypowiadać się godzinami, więc zdarzało się, że wejście mu w słowo wymagało pewnego wysiłku. Pan Krzysztof jest jednak doskonale świadom tej swojej cechy i poinformował mnie o niej już na samym początku naszej znajomości. Pan Krzysztof jest osobą bardzo sympatyczną, z którą rozmowa jest przyjemnością, nawet pomimo częstego poruszania naprawdę trudnych tematów. Z czystym sumieniem polecam pana Krzysztofa w przypadku gdy ktoś mierzy się z wyzwaniami w swoim rozwoju osobistym, życiu emocjonalnym, lub chciałby przeprowadzić u siebie zmianę.
Pan Krzysztof jest znakomitym mentorem, za którym stoi zarówno ogromne doświadczenie biznesowe jak i wielka empatia i umiejętność wejrzenia w emocje i duszę człowieka. Potrafi On zręcznie wyłapać przeszkody w rozwoju już w trakcie zwykłej rozmowy. Jest dobrym słuchaczem, który wyciąga trafne wnioski, które zawsze są krokiem w stronę rozwoju i lepszego poznania siebie. Praca z Panem Krzysztofem nie zawsze jest łatwa, lekka i przyjemna, ale zawsze prowadzi do wzrostu własnych umiejętności i głębszego poznania samego siebie.
Cieszę się, że spotkałem Krzysztofa, kiedy potrzebowałem wsparcia i porady. Już kilka pierwszych sesji pozwoliło mi lepiej zrozumieć siebie oraz problemy z którymi na co dzień się borykam, nie znając nawet ich źródła. Szczególnie cenię Krzysztofa za jego wszechstronną wiedzę oraz doświadczenie, niezależnie od rodzaju wyzwania zawsze był w stanie pokierować w najlepszym kierunku. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi wszystkim, którzy chcą po prostu wykonywać swoją pracę lepiej.
Krzysztof podchodzi bardzo profesjonalnie do coachingu. Pomógł mi zrozumieć moje słabe i mocne strony oraz określić obszary, nad którymi powinienem pracować. Krzysztof w znakomitej większości wskazywał mi drogę do rozwiązania, do wiedzy a tym samym pozwolił mi wypracować mechanizmy do samodzielnego rozwoju, niż dawał po prostu gotowe odpowiedzi. Współpracę z Krzysztofem uważam za szczególnie wartościową z uwagi na jego umiejętność budowania relacji, zaangażowanie, doświadczenie biznesowe, wysoką kulturę osobistą i etykę w życiu prywatnym i zawodowym.
Nieodłącznym elementem każdej dziedziny życia, niezależnie od tego czy dotyczy ona sfery służbowej, czy osobistej, jest projekt. Nawet kupienie 'głupiej’ żarówki okazuje się być projektem, który należy dobrze zaplanować, aby nie udać się do sklepu na próżno. Mówiąc o projekcie na myśl przychodzi mi nieodłącznie osoba Krzysztofa Skubisa, którego miałem nie tak dawno temu przyjemność poznać podczas warsztatów przygotowanych specjalnie dla pracowników biura Polskiego Związku Szachowego. W pamięci utkwiło mi wiele szczegółów i informacji (w tym pouczająca historia o konsumpcji słonia) pozwalających spojrzeć na niektóre przedsięwzięcia, zdawałoby się z początku nierealne do wykonania, przez zupełnie inny pryzmat. Krzysztof Skubis to profesjonalny pedagog wymagający od swojego interlokutora zarówno dyscypliny, jak i kreatywności. Dzięki niemu i jego wskazówkom czuję się dziś bogatszy o praktyczne narzędzia, które pozwalają mi osiągać sukcesy w pracy i życiu osobistym. Osobom, które notorycznie 'gaszą pożary’ i nie nadążają przy realizacji swoich projektów mogę z czystym sumieniem polecić fachową pomoc Krzysztofa, od którego dowiesz się również, że z projektu obarczonego wysokim ryzykiem niepowodzenia czasem warto zrezygnować….
Pracowałam z Krzysztofem w ramach usług barterowych sesji coachingowych. Każda sesja z Krzysztofem (moja jako klienta coachingu) to ogromna ciekawość. Każda sesja z Krzysztofem przynosi dla mnie nowe odkrycie dotyczące mnie samej. Cenię pracę z Krzysztofem za profesjonalizm, upór, dążenie do celu, bezpośrednie wypowiedzi, dowcip, trafne puenty, trochę cięty język, którego czasem mi potrzeba. To mnie motywuje i równocześnie bawi, czyniąc ten czas sesji ciekawym i owocnym. Cenię pracę z Krzysztofem za Jego elementy mentoringu wplecione w sesje. Każdy ma swój własny styl pracy i tak ja widzę styl Krzysztofa. Dziękuję za to.
Praca z Krzysztofem pozwoliła mi zrealizować założone cele, dzięki jego doświadczeniu i umiejętności znajdowania problemów, nad którymi warto się pochylić. W trakcie sesji naprowadził mnie na wiele rozwiązań, które wprowadziłem do swojego życia zawodowego. Spotkania przekonały mnie do skuteczności coachingu, kiedy pojawią się kolejne zagadnienia chętnie nad nimi z Krzysztofem popracuję. Szczerze polecam, uważam że Krzysztof pozwala znaleźć drogę na skróty do wyznaczonego celu.
Jestem zachwycona warsztatem, było cudownie. Prowadzący jest świetny, cały czas słuchałam. Przedstawione zostały proste narzędzia i dostałam instrukcje jak je wykonywać w domu. Było szczerze: to powiem, tego nie powiem. Z przyjemnością przyjdę na kolejne warsztaty. Jedyne co: może dobrze poprosić o wyciszenie telefonów uczestników przed przygotowaniem emocji do egzaminu.
Trudno w kilku zdaniach podsumować sesję z Panem Krzysztofem. To trochę jak podróż w głąb siebie. Potrafi sprawić, że dostrzegamy rzeczy, które wcześniej nie wydawały się wcale takie oczywiste. Bardzo cenne i pouczające doświadczenie. Będę stosować się do wszystkich wskazówek, jakie dostałam podczas naszej sesji, to świetny początek do pracy nad sobą. Dziękuję!
Z Panem Krzysztofem, podczas procesu coachingowego, miałem przyjemność pracować przez pół roku. W tym okresie przepracowaliśmy trzy bloki tematyczne: delegowanie, opór oraz emocje. To, co najbardziej mnie zaskoczyło to wiedza o samym sobie. Praca z Panem Krzysztofem otworzyła mi oczy na pewne kwestie, na które nie zwracałem uwagi, a które miały/mają bardzo duże odzwierciedlenie w jakości wykonywanej przeze mnie pracy. Pan Krzysztof jest świetnym fachowcem: z dużym bagażem doświadczenia, zawsze cennymi radami. Właściwie nie było sytuacji, w których nie miałby gotowego rozwiązania. To, co mówi naprawdę warto wdrożyć i stosować. Najbardziej wartościowe jest wskazanie przez Pana Krzysztofa prawidłowego podział słabszych i silniejszych stron. Dowiedziałem się, że to, co wszyscy postrzegają jako negatyw tak naprawdę może być pozytywem. Ale, aby tak się stało warto stosować się do wskazówek Pana Krzysztofa. Gorąco polecam każdemu, kto pragnie się rozwijać i pracować nad sobą!
Na warsztaty szedłem z przeświadczeniem, że z nich i tak nie skorzystam, bo przecież zbytnio się nie stresuję. Tymczasem otrzymałem skuteczne i praktyczne narzędzia do walki ze złym nastrojem i przygnębieniem, które z pewnością w pewnym stopniu ułatwią życie. Łatwo jest powiedzieć myśl pozytywnie: trudniej to faktycznie osiągnąć.
Podczas zatrudnienia w Microsoft, Krzysztof był moim formalnym mentorem. Wiedza, jaką mi przekazywał, nie ograniczała się jedynie do tej bezpośrednio związanej z naszą pracą, ale obejmowała znacznie więcej obszarów: jak chociażby psychologia, czy socjologia. Informacje te były dla mnie na tyle przydatne, że nie tylko wykorzystywałem je w pracy zawodowej, ale równie często w życiu prywatnym. Mimo, że od kilku lat nie pracujemy już razem, to ze względu na olbrzymią wiedzę Krzysztofa oraz jego zdolności trenerskie, nadal jestem przez niego mentorowany.
Miałem przyjemność uczestniczyć w sesjach coachingu dla zarządu K&K Media Solutions prowadzonych przez Krzysztofa. Jego ogromne doświadczenie i autentyczna chęć pomocy pomagają dojść do ciekawych konkluzji, które traktuje się jako swoje. Zaskakujące było dla mnie to, że wykraczały one poza spodziewany przeze mnie obszar zawodowy.
Krzysztof otworzył nam oczy na to, co oczywiste, a jednak niezauważalne.
Warsztat on-line przyjęty entuzjastycznie. Średnia z całości: 9.3/10.
1. Jaką wartość miały dla Pani/Pana przekazane informacje i narzędzia? W skali od 1 do 5.
1 – minimalną, 3 – sporą, 5 – bardzo dużą
Średnia ocena 6. uczestników: 4.5/5 (9.0/10)
2. Jak ocenia Pani/Pan zawartość merytoryczną warsztatu? Skala: 0-10.
Średnia ocena 6. uczestników: 9.0
3. Jak wypadli prowadzący? Skala: 0-10.
Średnia ocena 6. uczestników: 9.6
4. Jak ocenia Pani/Pan stronę techniczną warsztatu? Skala: 0 do 10
Średnia ocena 6. uczestników: 9.4
5. Co miało dla Pani/Pana największą wartość?
- Usystematyzowanie wiedzy. Podpis: Grażyna Lidia Michalczuk, Dyrektor, trener, terapeuta, mediator.
- Ćwiczenia, nowa wiedza, fachowość prowadzących. Podpis: Małgosia Łęcka, Coach, pedagog w firmie Małgosia Łęcka Dobry Coach, tel. 730 005 334.
- Przypomnienie o dyscyplinie myśli – aktualnie pracuję nad tym. Przetwarzanie toksycznych myśli. Podpis: Renata Zmaczyńska-Zadrożna, Logopeda, instruktor teatralny, Szkoła Podstawowa, Młodzieżowy Teatr FARSA.
- Ćwiczenia, narzędzia. Podpis: Urszula Gawrysiak, Dyrektor BHPPPOŻ i OŚ w PKP Energetyka.
- Ćwiczenia. Podpis: Kinga Kasprzak, Menadżer, coach, szkoleniowiec, edukator w firmie Holisticmind.
- Narzędzia, kontakt, wymiana myśli prowadzących i uczestników.
Ankiety z założenia były anonimowe. Jednak była możliwość podania swoich danych osobowych, aby wzmocnić wymowę swoich wypowiedzi. Część uczestników skorzystała z tej możliwości.
6. Czego chciał(a)by Pani/Pan więcej? Na ile jest Pani/Pan zainteresowana/y kontynuacją tego tematu w takiej formie? Jakie tematy powinny być poruszone w następnym warsztacie?
- Jeszcze nie wiem.
- Jestem zainteresowana.
- Więcej ćwiczeń Forma bardzo odpowiednia Kolejne tematy: Dyscyplina myśli, jak sobie radzić z gremlinami.
- Więcej ćwiczeń i narzędzi.
- Więcej badań.
- Reagowanie na stres u innych osób, jak sobie radzić z osobami zestresowanymi.
Średnia z całości: 9.3/10
Warsztat przyjęty bardzo dobrze. Średnia z całości (bez lokalu): 8.0 mediana 8
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 21. uczestników: 8.1 mediana 8
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Pani/Pana oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 21. uczestników: 7.3 mediana 7
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 21. uczestników: 8.0 mediana 8
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 21. uczestników: 8.7 mediana 9
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 21. uczestników: 8.2 mediana 8
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 21. uczestników: 8.5 mediana 9
7. Jak Pani/Pan ocenia warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 21. uczestników: 8.0 mediana 8
8. W jakim stopniu wykorzysta Pan/Pani zdobytą dzisiaj wiedzę? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 21. uczestników: 7.0 mediana 7
9. Jakie ogólnie wrażenie wyniosła Pani/wyniósł Pan z dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 21. uczestników: 7.9 mediana 8
10. Co chce Pani/Pan przekazać przyszłym uczestnikom? Jakiej rady udzielić prowadzącemu?
- Wartościowy warsztat. Pokazuje jak medytacja wpływa na efektywność, a także uzmysławia, że czasem warto skupić się na pozytywnym postrzeganiu świata.
- W czcionce prezentacji: nie obsługuje ona chyba polskich znaków i dziwnie wyglądała na jednym slajdzie.
- Czysta głowa od początku szkolenia, ale z uwagą na szczegóły, aby się nie rozproszyć i być w stanie wybrać konkrety użyteczne dla siebie.
- Odpowiadając na pytanie uczestnika, proszę unikać przeszywającego spojrzenia, lepiej patrzeć na wszystkich.
- Prowadzący jest żywy i zabawny. Nie siedzi w jednym miejscu, lecz rusza się po sali i gestykuluje. Jestem wzrokowcem i taki rodzaj prezentacji do mnie przemawia.
- Żarty super, trochę zimno na sali.
- Bardzo miłe spotkanie. Śmieszne żarty.
- Bardzo polecam warsztaty tego Pana. Świetna atmosfera a także wiele cennych rad.
- Powinna być jakaś krótka przerwa w środku warsztatów.
Średnia z całości (bez lokalu): 8.0 mediana 8
Wyniki anonimowych ankiet z warsztatu Stres przed spotkaniem rekrutacyjnym przeprowadzonego w dniu 05. listopada 2019 r. w ramach Talent Days Jesień 2019 w Warszawie (PGE Narodowy). Ankiety wypełniły 33 osoby.
Warsztat przyjęty entuzjastycznie. Średnia z całości (bez lokalu): 8.5 mediana: 9.0. W skali szkolnej to ocena celująco (6).
Poniżej kolejno: pytanie, opis skali (0-10), średnia i mediana z odpowiedzi.
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 33. uczestników: 8.2 mediana 8
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Pani/Pana oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 33. uczestników: 8.0 mediana 8
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 32. uczestników: 8.3 mediana 8
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 33. uczestników: 8.8 mediana 9
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 29. uczestników: 9.1 mediana 10!
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 33. uczestników: 8.4 mediana 9
7. Jak Pani/Pan ocenia warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 33. uczestników: 8.6 mediana 9
8. W jakim stopniu wykorzysta Pan/Pani zdobytą dzisiaj wiedzę? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 33. uczestników: 8.5 mediana 9
9. Jakie ogólnie wrażenie wyniosła Pani/wyniósł Pan z dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 32. uczestników: 8.3 mediana 9
10. Co chce Pani/Pan przekazać przyszłym uczestnikom? Jakiej rady udzielić prowadzącemu?
- Warsztaty bardzo pomocne:)
- Ćwiczenie nie przynoszą natychmiastowego efektu, ale skłaniają do refleksji na później.
- Tak trzymać.
- Przyda się trochę zaktualizować graficznie prezentację. Sam warsztat odrobinę za krótki, aż żałuję, że nie ma możliwości dłuższego porozmawiania o zarządzaniu stresem podczas rozmowy rekrutacyjnej.
- Podobało mi się podejście do tematu i luźna forma prowadzenia warsztatów: bez stresu 🙂
- Warto się z tym zapoznać, niby proste sprawy, ale ludzie o tym nie myślą. Dziękuję:)
Średnia z całości (bez lokalu): 8.5 mediana: 9.0
.
Warsztat został przyjęty z entuzjazmem. Poziom merytoryczny: 9.1/10.
Poniżej kolejno: pytanie, opis skali (0-10), średnia i mediana z odpowiedzi.
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 15. uczestników: 8.9 mediana 9
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Pani/Pana oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 15. uczestników: 9.1 mediana 9
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 15. uczestników: 9.1 mediana 9
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 15. uczestników: 9.3 mediana 10!
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 14. uczestników: 9.7 mediana 10!
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 15. uczestników: 7.5 mediana 7
7. Jak Pani/Pan ocenia warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 15. uczestników: 9.6 mediana 10
8. W jakim stopniu wykorzysta Pan/Pani zdobytą dzisiaj wiedzę? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 15. uczestników: 8.6 mediana 9
9. Jakie ogólnie wrażenie wyniosła Pani/wyniósł Pan z dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 15. uczestników: 9.1 mediana 9
10. Co chce Pani/Pan przekazać przyszłym uczestnikom? Jakiej rady udzielić prowadzącemu?
- Zachęta dla potencjalnych uczestników: Warto. Bardzo podobał mi się sposób prezentowania prowadzącego. Można z tych warsztatów dużo wyciągnąć.
- Warsztaty godne polecenia, przydatne ćwiczenia.
- Myślę, że warto wydłużyć czas i powiedzieć o dodatkowych punktach nawet jak jest koniec warsztatu, bo czas mija i tak szybko i przyjemnie.
- Wszystko było fantastyczne, mam nadzieję, że uda mi się wprowadzić w życie wszystkie zmiany.
- Pomimo coachingowego tytułu i zagadnienia, warsztaty przekroczyły moje oczekiwania. Świetnie skonstruowane, rzeczowe, przejrzyste, przekazujące wiedzę i narzędzia zamiast ciągłego przejedzonego do it, just do it!. Wziąłbym udział w warsztatach drugi i trzeci raz.
- Chciałabym polecić współpracę z tobą swoim znajomym i na pewno to zrobię ponieważ wiedza, którą przekazujesz, wydaje mi się bardzo przydatną.
- Warto przyjść i posłuchać:)
Średnia z całości (bez lokalu): 8.9 mediana 9
Warsztat przyjęty z dużym entuzjazmem. Poziom merytoryczny: 9.2/10 mediana 10!
Poniżej kolejno: pytanie, opis skali (0-10), średnia i mediana z odpowiedzi.
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 15. uczestników: 9.2 mediana 9
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Pani/Pana oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 15. uczestników: 9.1 mediana 9
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 15. uczestników: 9.2 mediana 10!
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 15. uczestników: 9.0 mediana 10!
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 15. uczestników: 9.3 mediana 10!
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 15. uczestników: 8.7 mediana 9
7. Jak Pani/Pan ocenia warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 15. uczestników: 9.5 mediana 10
8. W jakim stopniu wykorzysta Pan/Pani zdobytą dzisiaj wiedzę? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 15. uczestników: 9.1 mediana 10!
9. Jakie ogólnie wrażenie wyniosła Pani/wyniósł Pan z dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 15. uczestników: 9.1 mediana 9
10. Co chce Pani/Pan przekazać przyszłym uczestnikom? Jakiej rady udzielić prowadzącemu?
- Nie mam żadnych uwag co do prowadzącego.
- Bardziej szczegółowo opisywać treść zadania/ćwiczeń. Mniej anegdot.
- Przyszły uczestnik => warto :-). Prowadzącemu => brak
Średnia z całości (bez lokalu): 9.1 mediana 9.5
Warsztat przyjęty bardzo dobrze. Średnia z całości (bez lokalu): 8.0/10.
Poniżej kolejno: pytanie, opis skali (0-10), średnia i mediana z odpowiedzi.
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 22. uczestników: 8.1 mediana 8
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Pani/Pana oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 22. uczestników: 6.8 mediana 8
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 22. uczestników: 8.8 mediana 8
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 22. uczestników: 8.3 mediana 8.5
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 22. uczestników: 8.5 mediana 9
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 22. uczestników: 8.4 mediana 9
7. Jak Pani/Pan ocenia warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 22. uczestników: 8.8 mediana 9
8. W jakim stopniu wykorzysta Pan/Pani zdobytą dzisiaj wiedzę? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 22. uczestników: 7.8 mediana 8
9. Jakie ogólnie wrażenie wyniosła Pani/wyniósł Pan z dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 22. uczestników: 8.8 mediana 9
10. Jak zachęciłby (ostrzegłby) Pan/zachęciłaby (ostrzegłaby) Pani innych potencjalnych uczestników?
- Na warsztaty szedłem z przeświadczeniem, że z nich i tak nie skorzystam, bo przecież zbytnio się nie stresuję. Tymczasem otrzymałem skuteczne i praktyczne narzędzia do walki ze złym nastrojem i przygnębieniem, które z pewnością w pewnym stopniu ułatwią życie. Łatwo jest powiedzieć myśl pozytywnie: trudniej to faktycznie osiągnąć.
- Bardzo dużo osób ma problem ze stresem, nie zawsze świadomy, ale moim zdaniem warto pamiętać o tym, że nie jest się wyjątkiem mając problem. Z odpowiednią determinacją i wsparciem, ćwiczeniami poznanymi na warsztacie pojawia się takie światełko, że sobie poradzisz. Ten warsztat zapalił we mnie takie światełko i poczucie, że wszystko teraz zależy ode mnie. Przypomniałam sobie o kilku ważnych rzeczach i jak iść dalej, gdy jest ciężko.
- Świetny warsztat. Wychodząc czułam się dużo lepiej niż przed spotkaniem. Na pewno wykorzystam zdobytą wiedzę w praktyce.
- Informacje zdają się być pomocne, a elementy zdające się nie mieć efektu i tak są warte uwagi od strony analitycznej.
- Warsztat pomógł mi zrozumieć, czym jest stres, zmotywował mnie do pracy nad panowaniem nad stresem.
- Bardzo ciekawe podejście do tematu efektywności.
- Bardzo dobrze poprowadzony warsztat. Wiedza merytoryczna przeplatana anegdotkami, co dodatkowo urozmaicało i tak interesujący temat. Z pewnością wykorzystam część metod w swoim życiu!
- Ja się raczej nie stresuję, ale jak zauważyłem: moje ciało tak. Warsztaty pomogły mi odzyskać harmonię ciała i umysłu. Nie ze wszystkim się zgadzałem, ale wiele zrozumiałem, nauczyłem się i wcielę z tego sporo w życie.
- Jestem zachwycona warsztatem, było cudownie. Prowadzący jest świetny, cały czas słuchałam. Przedstawione zostały proste narzędzia i dostałam instrukcje jak je wykonywać w domu. Było szczerze: to powiem, tego nie powiem. Z przyjemnością przyjdę na kolejne warsztaty. Jedyne co: może dobrze poprosić o wyciszenie telefonów uczestników przed przygotowaniem emocji do egzaminu.
- Świadomość samego siebie jest pierwszą cegiełką jaką każdy z nas powinien wmurować chcąc wdrożyć pozytywne rezultaty życia niezależnego z samym sobą jak i zależnego z innymi ludźmi.
- W czasie spotkania otrzymujemy wiedzę i narzędzia, które pomogą w ograniczeniu stresu i pozwala na uspokojenie się w lub przed sytuacją stresu.
Średnia z całości (bez lokalu): 8.0 mediana 8.25
Warsztat on-line przyjęty bardzo dobrze. Średnia z całości 8.2/10.
1. Jaką wartość miały dla Pani/Pana przekazane informacje i narzędzia? Skala: 0-10.
Średnia ocena 18. uczestników: 7.7
2. Jak ocenia Pani/Pan zawartość merytoryczną warsztatu? Skala: 0-10.
Średnia ocena 18. uczestników: 8.6
3. Jak wypadł trener? Skala: 0-10.
Średnia ocena 18. uczestników: 9.1
4. Jak ocenia Pani/Pan stronę techniczną warsztatu? Skala: 0-10.
Średnia ocena 18. uczestników: 7.5
5. Co miało dla Pani/Pana największą wartość?
- Mogliśmy być kierowani przez prowadzącego przez ciekawy materiał, z przystankami na autorefleksje a następnie otrzymywać interpretacje/odpowiedzi. Agnieszka.
- Na duży plus podejście zarazem merytoryczne jak i bardzo ludzkie prowadzącego. Cenię sobie ludzi kompetentnych i tak właśnie odebrałam Pana Krzysztofa. Beata.
- Ćwiczenia praktyczne, odnośniki do książek i autorów koncepcji, pokazanie, co wnosi dane ćwiczenie. Iwona Prugarewicz.
- Przykłady konkretnych sytuacji, odpowiedzi na pytania uczestników.
- Ćwiczenia. Ireneusz Janiuk, nauczyciel akademicki.
- Świetnie wytłumaczone podstawy oraz przekazane rady dot. toksycznych myśli oraz sposobów radzenia sobie z nimi. Krzysztof.
- Praktyczne techniki radzenia sobie ze stresem, bardzo pozytywnie nastrojony trener pokazujący, że te techniki są skuteczne.
- Recepta na poprawę jakości życia.
- Połączone w logiczną całość zestaw ćwiczeń i super teorii. Andrzej Witkowski.
- Bezpretensjonalność, dobre przykłady, praktyczne podejście, szczerość prowadzącego. Podpis: Rafał Remiśko.
- Sposoby radzenia sobie z stresem. Robert Zaborowski, Inżynier Projektu w firme Diversey.
- Wszystko było dla mnie bardzo wartościowe ale będę pracować nad pokonaniem wewnętrznego krytyka. Honorata Figurska, Główna Księgowa w firmie Gebo Technika sp. z o.o.
- Ćwiczenia.
- Zadanie na toksyczne myśli.
Ankiety z założenia były anonimowe. Jednak była możliwość podania swoich danych osobowych, aby wzmocnić wymowę swoich wypowiedzi. Część uczestników skorzystała z tej możliwości.
6. Czego zabrakło? Co należy poprawić?
- Przewijanie slajdów, czasem szybsze tempo przechodzenia pomiędzy tematami.
- Podejrzewam, że tego typu warsztat dużo lepiej sprawdziłby się w formule offline. Zabrakło mi interakcji. Ale w czasach epidemii to i czat jest całkiem przydatnym narzędziem społecznym.
- W tej formie było chyba wszystko, co można zawrzeć. Pytania miały opóźnienie, ale sama miałam problemy techniczne, więc nawet nie byłam w stanie na bieżąco zadać pytań, ponieważ oglądałam z poślizgiem czasowym.
- Mogło być więcej omawiania jak reagować w konkretnych sytuacjach stresowych.
- Informacja zwrotna była właściwa do momentu, ale kontaktu może być więcej.
- Chciałbym się dowiedzieć nieco więcej o przyczynach danego zjawiska lub zachowania, dlaczego występują takie a nie inne zjawiska lub zachowania.
- Więcej technik.
- Bezpośredniego kontaktu z prowadzącym: czegoś, czego nie da się zrobić online.
- Jeden (dwa) żarty mogłyby być bardziej smaczne?
- Dowcipy bym trochę zmodyfikował na bardziej śmieszne, dodał odniesienia do rzeczywistości bliższej młodszym pokoleniom, stronę graficzną slajdów bym trochę unowocześnił.
- Niczego.
- Bardziej rozbudowane slajdy.
Średnia z całości 8.2
Warsztat przyjęty bardzo dobrze. W kategorii Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania mediana: 10/10!
Poniżej kolejno: pytanie, opis skali (0-10), średnia i mediana z odpowiedzi.
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 29. uczestników: 8.5 mediana 9
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Pani/Pana oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 29. uczestników: 8.3 mediana 8
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 29. uczestników: 8.9 mediana 9
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 29. uczestników: 9.0 mediana 9
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 28. uczestników: 9.3 mediana 10!
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 29. uczestników: 8.4 mediana 8
7. Jak Pani/Pan ocenia warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 29. uczestników: 8.4 mediana 9
8. W jakim stopniu wykorzysta Pan/Pani zdobytą dzisiaj wiedzę? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 29. uczestników: 7.9 mediana 8
9. Jakie ogólnie wrażenie wyniosła Pani/wyniósł Pan z dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 29. uczestników: 8.5 mediana 9
10. Jak zachęciłby (ostrzegłby) Pan/zachęciłaby (ostrzegłaby) Pani innych potencjalnych uczestników?
- Bardzo przyjemny, pożyteczny i wartościowy wykład. Polecam wszystkim potencjalnym uczestnikom.
- Dobre techniki, które warto wykorzystać w życiu codziennym, aby lepiej radzić sobie w życiu.
- Zachęciłabym. Poinformowałabym o konkretnych rozwiązaniach, które ułatwia codzienne funkcjonowanie. Jest to ważne, bo to merytoryczna wiedza, a nie tzw. lanie wody. Przyjemnie prowadzone, ten czas szybko minął.
- Polecam gorąco wziąć udział. Super doświadczenie. Szczególnie medytacja, czułam jakby prowadzący mówił prosto do mnie.
- Jest to niecodzienne doświadczenie, które u niektórych osób może zmienić podejście do życia.
- Warsztat skłania do ważnych refleksji.
- Bardzo merytoryczne warsztaty, oferujące możliwość rozwoju, pracy nad sobą, swoimi uczuciami i relacjami międzyludzkimi. Narzędzia pomagają odnaleźć wewnętrzne emocje, jak być szczęśliwym człowiekiem
- Warsztaty zostały naprawdę dobrze przygotowane, a ja wiele z nich wyniosłem. Zdałem sobie sprawę z rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałem. Same metody walki ze stresem są bardzo proste i przyjemne (szczególnie polecam medytację).
- Jeżeli jesteś osobą, która ma problem ze stresem podczas koordynacji projektu to ten warsztat jest dla Ciebie. Dzięki niemu dowiedziałam się, że ludzie mogą mieć inne myślenie niż ja i to, że organizuję coś nie oznacza, że mogę wprowadzać dyktaturę.
- Pozwala na poznanie technik radzenia sobie ze stresem, emocjami i jak je stosować.
- Bardzo fajne warsztaty dla osób, które naprawdę chcą zmienić coś w swoim życiu.
- Wiedzy nigdy za wiele, a tym bardziej takiej, która przy naszej pracy jest w stanie otworzyć wiele drzwi, przekazanej rozwiewając wątpliwości i pokazującej jak działamy my sami i jak można tę maszynę polepszyć.
- Bardzo często ilość spraw bieżących jest tak duża, że nie zwracamy uwagę na to, że popełniamy te same błędy polegające na nieradzeniu sobie ze stresem. A czasem warto przeanalizować swoje zachowanie.
- Warto myśleć o tym, co jest dla nas trudne. Im dłużej będziemy unikać wewnętrznej dyskusji, tym bardziej wspomniana trudność będzie dla nas uporczywa i trudna.
- Warsztat bardzo przyjemny, merytoryczny i wiele znaczący. Spojrzenie na problem stresu z szerszej perspektywy, co było dla mnie zaskakujące. Na pewno wykorzystam ukazane przez prowadzącego techniki w życiu codziennym.
Średnia z całości (bez lokalu): 8.6 mediana 9
Wyniki anonimowych ankiet z warsztatu Stres przed spotkaniem rekrutacyjnym przeprowadzonego w dniu 14. marca 2019 roku, w ramach Talent Days 2019 w Warszawie (PGE Narodowy). Ankiety wypełniło 20 osób.
Warsztat odebrany bardzo dobrze. Średnia z całości (bez lokalu): 8.3 mediana 8.75.
Poniżej kolejno: pytanie, opis skali (0-10), średnia i mediana z odpowiedzi.
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 20. uczestników: 8.2 mediana 8.5
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Pani/Pana oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 20. uczestników: 8.1 mediana 8
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 20. uczestników: 8.3 mediana 8.5
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 20. uczestników: 8.6 mediana 9
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 20. uczestników: 8.9 mediana 9
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 19. uczestników: 8.2 mediana 9
7. Jak Pani/Pan ocenia warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 20. uczestników: 8.8 mediana 9
8. W jakim stopniu wykorzysta Pan/Pani zdobytą dzisiaj wiedzę? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 20. uczestników: 7.8 mediana 8.5
9. Jakie ogólnie wrażenie wyniosła Pani/wyniósł Pan z dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 19. uczestników: 8.4 mediana 9
10. Jak zachęciłby (ostrzegłby) Pan/zachęciłaby (ostrzegłaby) Pani innych potencjalnych uczestników?
- Bardzo rozwijające spotkanie. Ogromna wiedza merytoryczna. Olga Szczerba.
- Stres blokuje wiele osób przed osiągnięciem sukcesu, ale pokonanie go zaprowadzi nas w miejsce, o którym od dawna marzyliśmy.
- Mimo wszystko warto jest uczestniczyć w takim warsztacie, ponieważ człowiek nabiera większej świadomości na temat stresu.
- Pozwalają te warsztaty na zobrazowanie, jak istotną kwestią jest medytacja, zrelaksowanie się.
- Nie zwracać uwagę na spóźnialskich. Mieć przy sobie wodę.
- Warto spróbować, ponieważ nic się nie traci, a można tylko uzyskać korzyści w postaci, że jesteś mniej zestresowany.
- Zdobycie cennego doświadczenia oraz poznanie nowej techniki szkolenia.
- Warsztaty pomagają uświadomić sobie źródło problemów, pokazują jak sobie z nimi radzić, rozluźnić przed/po trudnych sytuacjach.
- Rekomenduję udział w takich warsztatach osobiście.
- Najsensowniejszy warsztat z 4, na których byłem na ATD2019 Warszawa. Piotr Kędra. Właściciel PK-Pośrednictwo.
- Konkretne techniki/ćwiczenia.
- Ciekawe doświadczenie na zdobycie wiedzy w prosty sposób.
- Polecam gorąco:)
- Praktyczna wiedza przekazana w syntetyczny sposób z poczuciem humoru.
- Poleciłabym w ten sposób, że opowiedziałbym o tym jak to przeżyłem:)
Dane osobowe opublikowane za wiedzą i zgoda osób zainteresowanych.
Średnia z całości (bez lokalu): 8.3 mediana 8.75
Wyniki anonimowych ankiet z warsztatu Stres w pracy. Narzędzia przeprowadzonego w dniu 07. marca 2018 roku.
Warsztat dobrze przyjęty. Średnia z całości (bez lokalu) 7.6/10.
Poniżej kolejno: pytanie, opis skali (0-10), średnia i mediana z odpowiedzi.
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 9. uczestników: 7.6 mediana 8
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Pani/Pana oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 9. uczestników: 6.8 mediana 7
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 9. uczestników: 7.9 mediana 8
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 9. uczestników: 8.0 mediana 8
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 9. uczestników: 8.3 mediana 8
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 9. uczestników: 7.5 mediana 7
7. Jak Pani/Pan ocenia warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 9. uczestników: 9.3 mediana 10
8. W jakim stopniu wykorzysta Pan/Pani zdobytą dzisiaj wiedzę? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 8. uczestników: 6.9 mediana 8
9. Jakie ogólnie wrażenie wyniosła Pani/wyniósł Pan z dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 9. uczestników: 7.4 mediana 7
10. Jak zachęciłby (ostrzegłby) Pan/zachęciłaby (ostrzegłaby) Pani innych potencjalnych uczestników?
- Jeśli nie radzi sobie ktoś z emocjami i stresem: to szkolenie jest wręcz niezastąpione.
- Nie radzisz sobie z emocjami i stresem? Warto skorzystać. Jedno szkolenie i życie staje się przyjemniejsze. Paweł Ciupa.
- Szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym. Prowadzący musi popracować na prezentacją własnej osoby????
Średnia z całości (bez lokalu): 7.6 mediana 8
Wyniki anonimowych ankiet z warsztatu Stres przed spotkaniem rekrutacyjnym przeprowadzonego w dniu 06. marca 2018 roku, w ramach Talent Days w Warszawie (PGE Narodowy).
Warsztat przyjęty bardzo dobrze. Średnia z całości: 8.3/10.
Poniżej kolejno: pytanie, opis skali (0-10), średnia i mediana z odpowiedzi.
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 21. uczestników: 8.1 mediana 8
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Pani/Pana oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 21. uczestników: 8.0 mediana 8
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 21. uczestników: 8.3 mediana 8
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 21. uczestników: 9.0 mediana 9
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 20. uczestników: 8.8 mediana 9
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 20. uczestników: 8.2 mediana 8
7. Jak Pani/Pan ocenia warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 21. uczestników: 8.6 mediana 9
8. W jakim stopniu wykorzysta Pan/Pani zdobytą dzisiaj wiedzę? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 21. uczestników: 7.6 mediana 8
9. Jakie ogólnie wrażenie wyniosła Pani/wyniósł Pan z dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 21. uczestników: 8.4 mediana 9
10. Jak zachęciłby (ostrzegłby) Pan/zachęciłaby (ostrzegłaby) Pani innych potencjalnych uczestników?
- Przedstawiono kilka konkretnych technik relaksacyjnych. Łukasz Wielgus.
- Pozwoli Tobie się zastanowić oraz przeanalizować pewne sytuacje wraz z emocjami, być może pomoże kontrolować. Mi pomogło.
- Więcej ćwiczeń relaksacyjnych + sympatyczne rozmowy kwalifikacyjne.
- Można spojrzeć w głąb siebie. Garść złotych rad. Bardzo przyjemne ćwiczenia. Alicja Kissa.
- Warsztaty przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze przez niesamowicie sympatycznego prowadzącego:)
- Warsztaty są prowadzone w bardzo ciekawy sposób, dają możliwość zanalizować podłoże swojego zachowania oraz nastroju.
- Warto spróbować zaprezentowanej medytacji aby wiedzieć jak kontrolować stres, nie tylko przed rozmową rekrutacyjną.
- Warto spróbować. Dobra forma przekazu i poczucie humoru prowadzącego.
Średnia z całości: 8.3 mediana 8
Wyniki anonimowych ankiet z kursu on-line Stres przed egzaminem dostępnego na przełomie stycznia i lutego 2018 roku.
Kurs przyjęty dobrze. Średnia z całości: 7.4/10.
1. Jaką wartość miały dla Ciebie proponowane ćwiczenia? Skala: 0-10.
0 – żadnej, 5 – przeciętną, 10 – niczego lepszego nie można się było spodziewać
Średnia ocena 8. osób: 7.4
2. Jak oceniasz zawartość merytoryczną cyklu video? Skala: 0-10.
Średnia ocena 8. osób: 8.3
3. Jak oceniasz techniczną jakoś filmów video? Skala: 0-10.
Średnia ocena 8. osób: 6.5
4. Jak oceniasz występy trenera? Skala: 0-10.
Średnia ocena 8. osób: 7.2
Jakim komentarzem zachęciłbyś/zachęciłabyś innych do skorzystania z tego rozwiązania? A możesz chcesz innych ostrzec?
- Życie w corpo może być przyjemne :). Piotr M.
- Te ćwiczenia działają i maja ogromny wpływ i na sferę psychiczną i fizyczną. Zmieniło się moje podejście do mojej rodziny. Mam dużo więcej tolerancji i cierpliwości. Wiele rzeczy po prostu zacząłem akceptować a działać tam gdzie faktycznie mam wpływ. Marcin.
Średnia z całości: 7.4
10 czerwca 2017 roku poprowadziłem w Golden Floor całodniowy warsztat Jak sobie radzić ze stresem.
Warsztat przyjęty bardzo dobrze. Ogólna ocena 8.7/10.
Poniżej kolejno: pytanie, opis skali (0-10), średnia i mediana z odpowiedzi.
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 6. uczestników: 8.3 mediana 8
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Twoim oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 6. uczestników: 8.0 mediana 8
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 6. uczestników: 8.7 mediana 9
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 6. uczestników: 9.0 mediana 9
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 6. uczestników: 9.2 mediana 9.5
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 6. uczestników: 8.7 mediana 8.5
7. Jak oceniasz warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 6. uczestników: 9.2 mediana 9
8. W jakim stopniu wykorzystasz zdobytą dzisiaj wiedzę w pracy i/lub życiu prywatnym? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 6. uczestników: 8.7 mediana 9
Powyższy wynik szczególnie mnie cieszy. W tej kategorii każdy wynik powyżej 5 (sporo) jest dużym osiągnięciem. Przez dwa lata koordynowałem szkolenia dla ponad 300 konsultantów w Europie Środkowo Wschodniej. Analizowałem ankiety po każdym szkoleniu. Wynik wyraźnie powyżej 5 pojawiał się rzadko.
9. Jakie odniosłeś/odniosłaś ogólne wrażenie związane z dzisiejszym warsztatem? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 6. uczestników: 8.7 mediana 8.5
10. Jak zachęciłbyś (ostrzegłbyś)/zachęciłabyś (ostrzegłabyś) innych potencjalnych uczestników?
- Absolutnie i jednogłośnie: dobrze spożytkowany czas, Wyszłam z lepszym nastawieniem niż się spodziewałam. Nigdy tego nie zapomnę:), jakkolwiek górnolotnie to by nie zabrzmiało. Dziękuję:). Julia Kierebińska.
- Szeroki wachlarz narzędzi, prowadzący chętnie dzieli się swoją pracą, doświadczeniami:). Myślę, że można by zwiększyć dynamikę spotkania.
- Ciekawy warsztat: uświadamia i podaje propozycje metod do poskramiania stresu. Najważniejsze: widać, że metody przetrenowane w rzeczywistości (we własnym życiu).
- Sesja pomogła zbudować moją samoświadomość oraz nad czym powinienem pracować. Ważny rezultat to uświadomienie sobie, że w ogóle powinienem to robić.
Średnia z całości: 8.7 mediana 9
Wyniki anonimowych ankiet z warsztatu Zarządzanie stresem przeprowadzonego w dniu 17. maja 2017 roku, w ramach ICF Coaching Week 2017.
Warsztat przyjęty bardzo dobrze. Ogólna ocena 8.1/10.
Poniżej kolejno: pytanie, opis skali (0-10), średnia i mediana z odpowiedzi.
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 12. uczestników: 8.1 mediana 8.5
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Pani/Pana oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 12. uczestników: 7.2 mediana 7
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 12. uczestników: 8.1 mediana 8.5
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 12. uczestników: 8.7 mediana 9
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 12. uczestników: 8.7 mediana 9
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 12. uczestników: 8.1 mediana 8.5
7. Jak Pani/Pan ocenia warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 12. uczestników: 7.8 mediana 8
8. W jakim stopniu wykorzysta Pan/Pani zdobytą dzisiaj wiedzę? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 12. uczestników: 8.5 mediana 8
9. Jakie ogólnie wrażenie wyniosła Pani/wyniósł Pan z dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 12. uczestników: 8.1 mediana 9
10. Jak zachęciłby (ostrzegłby) Pan/zachęciłaby (ostrzegłaby) Pani innych potencjalnych uczestników?
- Bardzo interesujące tematy, ale raczej dla początkujących.
- Zachęciłabym:) Poleciłabym:) Skorzystam ponownie:). Dziękuję. Anna Zielińska.
- Ciekawy temat, warto posłuchać.
- Warsztat bardzo praktyczny prostym językiem przekazany.
- Zachęcający sposób przekazania treści: dowcipny, pewien urok osobisty prowadzącego:).
Średnia z całości: 8.1 mediana 8.5
Wyniki anonimowych ankiet z warsztatu Jak sobie radzić ze stresem przeprowadzonego w dniu 10. maja 2017 roku, w ramach konferencji Project Engineering 2017.
Warsztat przyjęty bardzo dobrze. Średnia z całości: 8.2/10.
Poniżej kolejno: pytanie, opis skali (0-10), średnia i mediana z odpowiedzi.
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 24. uczestników: 8.3 mediana 8
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Pani/Pana oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 24. uczestników: 7.7 mediana 8
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 24. uczestników: 8.8 mediana 9
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 24. uczestników: 8.9 mediana 9
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 24. uczestników: 8.8 mediana 9
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 24. uczestników: 7.5 mediana 7.5
7. Jak Pani/Pan ocenia warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 24. uczestników: 8.0 mediana 8
8. W jakim stopniu wykorzysta Pan/Pani zdobytą dzisiaj wiedzę? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 24. uczestników: 7.8 mediana 8
9. Jakie ogólnie wrażenie wyniosła Pani/wyniósł Pan z dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 24. uczestników: 8.3 mediana 8
10. Jak zachęciłby (ostrzegłby) Pan/zachęciłaby (ostrzegłaby) Pani innych potencjalnych uczestników?
- Zachęcam do wnikliwej rozmowy z p. Krzysztofem: może rozwiać niektóre wątpliwości:).
- Warto dać sobie odkryć swój potencjał i narzędzia, dzięki którym możemy lepiej wydobyć swój potencjał i zalety. Tutaj wiesz, że to robisz!=)
- Tak! (Ta osoba przyznała 10 w każdej z kategorii).
Średnia z całości: 8.2 mediana 8
Wyniki anonimowych ankiet z warsztatu Zarządzanie stresem przeprowadzonego w dniu 29. marca 2017 roku.
Warsztat przyjęty bardzo dobrze. Średnia z całości: 8.1/10.
Poniżej kolejno: pytanie, opis skali (0-10), średnia i mediana z odpowiedzi.
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 44. uczestników: 8.1 mediana 8
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Pani/Pana oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 44. uczestników: 7.7 mediana 8
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 44. uczestników: 8.3 mediana 8
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 44. uczestników: 8.8 mediana 9
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 44. uczestników: 8.6 mediana 9
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 44. uczestników: 8.0 mediana 8
7. Jak Pani/Pan ocenia warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 44. uczestników: 6.8 mediana 7
8. W jakim stopniu wykorzysta Pan/Pani zdobytą dzisiaj wiedzę? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 44. uczestników: 7.3 mediana 8
9. Jakie ogólnie wrażenie wyniosła Pani/wyniósł Pan z dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 44. uczestników: 8.5 mediana 9
10. Jak zachęciłby (ostrzegłby) Pan/zachęciłaby (ostrzegłaby) Pani innych potencjalnych uczestników?
- Naprawdę ciekawe podejście do kwestii stresu, użyteczne techniki.
- Szybko, zwięźle i na temat. Wiele ciekawostek. Prowadzący przedstawił temat w zabawny sposób, zachęcający do przeczytania jego artykułów.
- Prowadzone w zabawny, lekki i ciekawy sposób warsztaty.
- Porównując do wielu szkoleń, na których byłem: świetne.
- Każde doświadczenie i wiedza są cenne. Zawsze warto spróbować. Czasem jedna, mała rzecz prowadzi do dużej zmiany i sprawia, że w końcu jesteśmy szczęśliwi.
- Super stosunek do studentów, odpoczynek psychiczny, dużo humoru i rozrywki. GORĄCO POLECAM!
- Na pewni nie przynudzał, ciekawie prowadził zajęcia.
- Nawet jeżeli masz wrażenie, że znasz siebie, to warto przyjść.
- Zaskakująca bardzo ciekawe i co w przypadku coachingu bardzo ważne: merytorycznie.
- Podawane są konkretne metody walki ze stresem, a nie Wywody o niczym.
- Przydatne informacje, ciekawie prowadzony warsztat.
- Uważam, że warto wziąć udział w warsztacie, ale polecam tylko osobom o otwartych umysłach, które opinie i rady innych ludzi zamierzają przemyśleć, a nie z marszu skrytykować i odrzucić.
- Ogólnie spotkanie było b. ciekawe, poza trym, że czasem prowadzący miał tendencje do mówienia dość monotonnym głosem, co mnie odrobinę dekoncentrowało (+ pora dnia).
- Jeśli ktoś miałby konkretny problem to tak.
- Czuję się zainspirowana. Prowadzący pomógł mi uświadomić sobie o pewnych problemach i zidentyfikować je.
- Konkretne informacje, pewność siebie prowadzącego, humor, praktyczna wiedza, prosto i dobrze wyjaśnione.
- Przydatna wiedza, z której nie zawsze zdaje się sobie sprawę. Jak zdać egzamin ustny z mechaniki konstrukcji na Wydziale Inżynierii Lądowej? Być jaszczurką!!!
- Nie mam zdania.
- Edukacyjne emocje zmieniające pogląd na własne życie.
- Ten facet gada z sensem! Warto posłuchać chociaż żeby wiedzieć jak się odprężyć gdy sytuacja wydaje się być beznadziejna.
- Można wiele się nauczyć o samym sobie.
- Warsztaty są ciekawe. Prowadzący umie odnaleźć się wśród uczestników i ich zaciekawić. Wiele cennych rad i życiowych historii. Miła atmosfera, więc jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu po tym spotkaniu będziesz znał metody, aby to osiągnąć.
- Zajęcia pozwalają spojrzeć na niektóre sytuacje z dystansem, prowadzący bardzo ekspresyjny, czasem mówił niezrozumiale.
- Po prostu przyjdź:).
- Bardzo ciekawy warsztat. Dużo się dowiedziałam z zakresu tego jak nad sobą pracować i opanować emocje.
- Jeśli interesują Cię tematy odczuwania i okiełznania emocji to będzie dobry wybór.
- Fantastyczny warsztat, dynamicznie, z dużą dozą poczucia humoru i świetnie od strony merytorycznej. Na ogromny plus ćwiczenia przeprowadzone podczas warsztatu.
- Bardzo ciekawie przeprowadzone spotkanie, sposób opowiadania i wiedza, dużo praktycznych życiowych przykładów.
- Warto uświadomić sobie wiele swoich zachowań, o których czasem ludzie się nie zastanawiają.
Średnia z całości: 8.1 mediana 8
Wyniki anonimowych ankiet z warsztatu Coaching emocji. Subiektywny przegląd w dniu 27. listopada 2015 roku.
Warsztat przyjęty bardzo dobrze. Średnia z całości: 8.6/10.
Poniżej kolejno: pytanie, opis skali (0-10), średnia i mediana z odpowiedzi.
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 5. uczestników: 9.0 mediana 9
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Pani/Pana oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 5. uczestników: 8.4 mediana 8
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 5. uczestników: 9.0 mediana 9
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 5. uczestników: 9.6 mediana 10
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 5. uczestników: 8.2 mediana 9
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 5. uczestników: 7.8 mediana 9
7. Jak Pani/Pan ocenia warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 5. uczestników: 9.6 mediana 10
8. W jakim stopniu wykorzysta Pan/Pani zdobytą dzisiaj wiedzę? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 5. uczestników: 7.8 mediana 8
9. Jakie ogólnie wrażenie wyniosła Pani/wyniósł Pan z dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 5. uczestników: 8.2 mediana 8
10. Jak zachęciłby (ostrzegłby) Pan/zachęciłaby (ostrzegłaby) Pani innych potencjalnych uczestników?
- Bardzo pozytywny przekaz poparty przykładami z własnych doświadczeń trenera. Tylko 1. uwaga o buddyzmie: to nie jest wyzbycie się emocji tylko praca nad reakcją na nie.
- Niezwykle inspirujący warsztat, pozwala w dobry sposób spojrzeć na siebie i swoje emocje. Sugestywny przekaz motywuje do podjęcia decyzji.
- Bardzo ciekawy warsztat pobudzający do myślenia i zastanowienia się nad emocjami.
- Warsztat godny polecenia. Temat bardzo potrzebny w życiu. Narzędzia do natychmiastowego wykorzystania i sprawdzenia, czy działają i jak działają.
Średnia z całości: 8.6 mediana 9
Wyniki anonimowych ankiet po warsztacie 3 narzędzia do zarządzania emocjami w dniu 02. października 2015 roku.
Warsztat przyjęty bardzo dobrze. Średnia z całości: 8.7/10.
Poniżej kolejno: pytanie, opis skali (0-10), średnia i mediana z odpowiedzi.
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 7. uczestników: 9.0 mediana 9
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Pani/Pana oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 7. uczestników: 8.4 mediana 8
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 7. uczestników: 9.4 mediana 9
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 7. uczestników: 9.3 mediana 9
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 7. uczestników: 9.4 mediana 10
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 7. uczestników: 8.3 mediana 8
7. Jak Pani/Pan ocenia warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 7. uczestników: 6.7 mediana 6
8. W jakim stopniu wykorzysta Pan/Pani zdobytą dzisiaj wiedzę? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 7. uczestników: 8.7 mediana 9
9. Jakie ogólnie wrażenie wyniosła Pani/wyniósł Pan z dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 7. uczestników: 9.0 mediana 9
10. Jak zachęciłby (ostrzegłby) Pan/zachęciłaby (ostrzegłaby) Pani innych potencjalnych uczestników?
- Pozytywna atmosfera. Poczucie humoru prowadzącego. Ciekawy sposób na przekazywanie wiedzy. Inteligentny i sympatyczny prowadzący, choć czasem chcąc coś zaakcentować mocno, przesadnie podnosi głos: co dla wrażliwych może być przestraszające:).
- Słowa Krzysztofa docierają głęboko.
- Ciekawe, warte poświęcenia czasu, pouczające. Zdecydowanie godne polecenia.
- Zaskakująco skuteczne prowadzenie warsztatu.
- Dobry wstęp do zrozumienia, że nawet gdy myślimy, że znamy się dobrze to mamy jeszcze wiele do zrobienia by zrozumieć siebie i być szczęśliwym.
Średnia z całości: 8.7 mediana 9
Wyniki anonimowych ankiet po warsztacie 3 narzędzia do zarządzania emocjami w dniu 21. sierpnia 2015 roku.
Warsztat przyjęty rewelacyjnie. Średnia z całości (bez lokalu): 9.3/10.
Poniżej kolejno: pytanie, opis skali (0-10), średnia i mediana z odpowiedzi.
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 8. uczestników: 9.4 mediana 10
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Pani/Pana oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 8. uczestników: 9.0 mediana 9.5
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 8. uczestników: 9.4 mediana 10
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 8. uczestników: 9.6 mediana 10
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 8. uczestników: 9.8 mediana 10
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 8. uczestników: 9.8 mediana 10
7. Jak Pani/Pan ocenia warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 8. uczestników: 8.1 mediana 8.5
8. W jakim stopniu wykorzysta Pan/Pani zdobytą dzisiaj wiedzę? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 8. uczestników: 9.3 mediana 9.5
9. Jakie ogólnie wrażenie wyniosła Pani/wyniósł Pan z dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 8. uczestników: 9.3 mediana 10
10. Jak zachęciłby (ostrzegłby) Pan/zachęciłaby (ostrzegłaby) Pani innych potencjalnych uczestników?
- Polecam.
- Życiowe, pomocne i mądre informacje, podane w przystępny sposób, na pewno do wykorzystania w życiu na co dzień
- Poleciłabym ten warsztat informacją, porównaniem do jaszczurki: informacją, że każdy ma wybór i zarządzania emocjami można się uczyć.
- Ciekawy człowiek, duża wiedza, warto.
Średnia z całości: 9.3 mediana 10
Wyniki anonimowych ankiet po warsztacie 3 narzędzia do zarządzania emocjami w dniu 7. sierpnia 2015 roku.
Warsztat przyjęty bardzo dobrze. Średnia z całości: 8.7/10.
Poniżej kolejno: pytanie, opis skali (0-10), średnia i mediana z odpowiedzi.
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 7. uczestników: 9.0 mediana 9
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Pani/Pana oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 7. uczestników: 8.9 mediana 9
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 7. uczestników: 9.0 mediana 10
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 7. uczestników: 8.9 mediana 9
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 7. uczestników: 8.6 mediana 9
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 7. uczestników: 8.3 mediana 9
7. Jak Pani/Pan ocenia warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 7. uczestników: 8.0 mediana 9
8. W jakim stopniu wykorzysta Pan/Pani zdobytą dzisiaj wiedzę? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 7. uczestników: 8.1 mediana 9
9. Jakie ogólnie wrażenie wyniosła Pani/wyniósł Pan z dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 7. uczestników: 8.1 mediana 8
Średnia z całości: 8.7 mediana 9
Wyniki anonimowych ankiet z trzydniowego warsztatu Filary Zarządzania Projektami przeprowadzonego w dniach 08-10. czerwca 2016 roku.
Warsztat przyjęty bardzo dobrze. Średnia z całości (bez lokalu): 8.7/10.
Poniżej kolejno: pytanie, opis skali (0-10), średnia i mediana z odpowiedzi.
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 15. uczestników: 8.6 mediana 9
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Pani/Pana oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 15. uczestników: 8.6 mediana 9
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 15. uczestników: 8.6 mediana 8
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 15. uczestników: 8.6 mediana 9
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 15. uczestników: 8.9 mediana 9
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 15. uczestników: 8.6 mediana 9
7. Jak Pani/Pan ocenia warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 15. uczestników: 9.9 mediana 10
8. W jakim stopniu wykorzysta Pan/Pani zdobytą dzisiaj wiedzę? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 15. uczestników: 8.6 mediana 9
9. Jakie ogólnie wrażenie wyniosła Pani/wyniósł Pan z dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 15. uczestników: 8.9 mediana 9
Średnia z całości (bez lokalu): 8.7 mediana 9
Wyniki anonimowych ankiet z warsztatu Podstawy komunikacji przeprowadzonego w dniu 09. listopada 2016 roku.
Warsztat przyjęty bardzo dobrze. Średnia z całości: 8/10.
Poniżej kolejno: pytanie, opis skali (0-10), średnia i mediana z odpowiedzi.
1. Czy zakres tematyczny spotkania był interesujący? Skala: 0-10.
0 – w ogóle nie był interesujący, 5 – średnio interesujący, 10 – wybitnie interesujący
Średnia ocena 37. uczestników: 8.5 mediana 9
2. W jakim stopniu prezentowane tematy odpowiadały Pani/Pana oczekiwaniom? Skala: 0-10.
0 – wcale nie odpowiadały, 5 – średnio odpowiadały, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 37. uczestników: 7.8 mediana 8
3. Jak był poziom merytoryczny dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – beznadziejny, 5 – średni, 10 – wyjątkowo wysoki
Średnia ocena 37. uczestników: 8.3 mediana 8
4. Jak dobrze prowadzący przekazywał wiedzę? Skala: 0-10.
0 – nie umie przekazywać wiedzy, 5 – średnio, 10 – jest świetnym trenerem
Średnia ocena 37. uczestników: 8.8 mediana 9
5. Jak dobrze prowadzący reagował na zgłaszane oczekiwania? Skala 0-10.
0 – ignorował oczekiwania, 5 – uwzględnił sporo, 10 – uwzględnił wszystkie
Średnia ocena 37. uczestników: 8.4 mediana 9
6. Czy użyte środki techniczne wspomagały objaśnianie tematu? Skala: 0-10.
0 – przeszkadzały, 5 – średnio dostosowane, 10 – trafiły w dziesiątkę
Średnia ocena 37. uczestników: 7.4 mediana 7
7. Jak Pani/Pan ocenia warunki lokalowe? Skala: 0-10.
0 – to była pomyłka, 5 – średnio odpowiadały, 10 – idealne miejsce
Średnia ocena 37. uczestników: 6.8 mediana 7
8. W jakim stopniu wykorzysta Pan/Pani zdobytą dzisiaj wiedzę? Skala: 0-10.
0 – wcale, 5 – sporo, 10 – wszystko
Średnia ocena 37. uczestników: 7.9 mediana 8
9. Jakie ogólnie wrażenie wyniosła Pani/wyniósł Pan z dzisiejszego spotkania? Skala: 0-10.
0 – strata czasu, 5 – było interesująco, 10 – rewelacyjne spotkanie
Średnia ocena 37. uczestników: 8.2 mediana 8
10. Jak zachęciłby (ostrzegłby) Pan/zachęciłaby (ostrzegłaby) Pani innych potencjalnych uczestników?
1. Nieocenianie duża wiedza, doświadczenie w komunikacji z ludźmi.
2. Konkretna (!) wiedza i umiejętności.
3. Warto poznać problemy w komunikacji!
4. Skondensowana dawka pożytecznej rzeczy.
5. Zadawać pytania dotyczące ćwiczeń, ponieważ polecenia nie są konkretne.
6. W czasie warsztatu można zauważyć wiele problematycznych rzeczy w swoim sposobie komunikowania się.
7. Świetne nastawienie na feedback i dużo mówienia: względnie.
8. Zostałem nakierowany na to jakie błędy w komunikacji powinienem poprawić, dlatego zachęcam uczestników do udziału.
9. Bardzo dobre przygotowanie osoby prowadzącej, brak nudy. Temat przekazany w sposób prosty i jednocześnie wyczerpujący.
10. Żywy warsztat.
11. Polecam taki wykład dla osób chcących poszerzyć horyzonty na temat komunikacji.
12. Spotkanie byłoby efektywniejsze w odrobinę mniejszej grupie (do 20 osób).
13. Bardzo konkretne i rzeczowe informacje podane w przystępny, zabawny sposób.
14. Warto uświadomić sobie sprawy oczywiste i używane na co dzień.
15. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o komunikacji ten warsztat był idealny. Dużo odwołań do praktycznych spraw.
16. Można się dowiedzieć jak komuś łagodnie zwracać istotne uwagi.
17. Możliwość pracy w grupie, ciekawy temat, przekazywany w interesujący sposób.
18. Dużo ćwiczeń w grupach, co jest świetną okazją na przedyskutowanie tematu, przećwiczenie w praktyce.
19. Warto posłuchać, wiedza którą można wykorzystać nie tylko w przyszłym życiu zawodowym ale również osobistym.
20. Wiele cennych informacji o komunikacji.
21. Można się dużo dowiedzieć na temat komunikacji.
Średnia z całości: 8.0 mediana 8